fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Tag: gol

Golarki wygrywają Zielone Wyzwania! [WIDEO]

Jesienią, gdy całą Europę zalała druga fala pandemii koronawirusa, rozgrywki XXI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” musiały zostać odwołane. Dbając...

Klasa „A”: 15 goli w niedzielnych meczach 15 kolejki.

W trzech niedzielnych meczach kończących 15 kolejkę w Klasach "A" padło aż 15 goli. Najwięcej bramek zobaczyli fani w meczu drużyn zamykających tabelę grupy I. W drugiej grupie skromnie - tylko cztery gole w jednym meczu.

Klasa „A”: Dobra skuteczność w sobotnich meczach po zimowiej przerwie.

Zawodnikom najwidoczniej znudziła się zimowa przerwa i zaczęli ostro strzelać gole. W sobotnich meczach w Klasie "A" grupie I padło 21 goli. 17 bramek padło łupem graczy z grupy II. W niedzielę 19 marca dokończenie 15 kolejki.

Najbardziej kuriozalne bramki mijającego roku

Najbardziej kuriozalne bramki mijającego roku

Robert Lewandowski trafił dla Bayernu, fenomenalny gol polskiego snajpera

Robert Lewandowski trafił dla Bayernu, fenomenalny gol polskiego snajpera

Najszybszy gol w historii polskiej piłki

Chyba nikt z obecnych na meczu Intermarche Rega-Trzebiatów - Jeziorak Szczecin, nie sądził, że spotkanie zrobi taką karierę w internecie. Za sprawą gola strzelonego w czwartej sekundzie sekundzie, o wydarzeniu rozpisują się już zagraniczne serwisy.

Bramka w 8. sekundzie! Drugi najszybszy gol w historii

Pochodzący z Mali piłkarz Valencii Seydou Keita zdobył gola już w ósmej sekundzie czwartkowego meczu hiszpańskiej ekstraklasy z Almerią. Tym samym trafił na drugie miejsce klasyfikacji najszybciej strzelonych bramek w tej lidze.