fbpx
piątek, 5 marca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Grupa spadkowa

Tag: grupa spadkowa

7-ma kolejka w Kl.”O” rozpoczęła się od małej niespodzianki w Sierakowie Śląskim

Sobotnie mecze 7-mej kolejki w częstochowskiej "okręgówce" rozpoczęły się od 4-ch goli w Sierakowie Śląskim. Ku zadowoleniu kibiców 3 z nich strzelili gospodarze, którzy wygrali z Wartą Mstów 3:1

„Okręgówka”: w gr.I spadkowej w środę ważne wygrane odniosły Unia Kalety i KS Stradom-AJD

7:1 Unii Kalety z Olimpią Truskolasy oraz 4:1 KS Stradom-AJD z Liswartą Lisów to wyniki środowych meczów w gr.I spadkowej częstochowskiej "okręgówki. O ile drugi wynik można było przewidzieć o tyle pierwszy, a raczej jego rozmiary w konfrontacji zespołów walczących o utrzymanie to raczej spora niespodzianka.

„Okręgówka”” 4-ch spadkowiczów już jest, 5-tego wyłoni mecz barażowy!

Ostatnim meczem sezonu w częstochowskiej "okręgówce" będzie mecz barażowy pomiędzy zespołami, które zajęły 6-te miejsca w grupach spadkowych.

[FOTO] Powoli klaruje się sytuacja w grupach spadkowych „okręgówki”

Dużo goli padło w weekendowych meczach w obu grupach spadkowych częstochowskiej "okręgówki".

W gr.spadkowych „okręgówki”: kto jeszcze podzieli smutny los Pilicy i Huraganu?

Po meczach 4-tej kolejki w grupach spadkowych częstochowskiej "okregówki" wiadomo, że smutny los degradacji do Klasy "A" dosięgnie Pilicę Koniecpol i Huragan Jezioro. Które jeszcze zespoły w przyszłym sezonie nie będą grać w "okręgówce"?

„Okręgówka”: w grupach spadkowych po 1 kolejce niewiele wiadomo

Po 1 kolejce rozegranych meczów w grupach spadkowych częstochowskiej "okręgówki" wiadomo, że najprawdopodobniej z tą klasą rozgrywkową będą musieli się pożegnać piłkarze Huraganu Jezioro, a inne najbardziej zagrożone spadkiem zespoły to: Pilica Koniecpol, Orzeł Psary/Babienica, Liswarta Lisów, Grom Miedźno i Amator Golce

„Okręgówka”: gra o utrzymanie się będzie trwała do ostatniej kolejki

Czy któraś z drużyn może być spokojna w grupach spadkowych, że ma już utrzymanie się na przyszły sezon w "okręgówce" pewny? Nie, bo wystarczy przegrać 3 mecze na początku rundy finałowej i robi się "gorąco". Przykład Podbeskidzia w ekstraklasie jest tego najlepszym dowodem.

[FOTO] Sezon w „okręgówce” (prawie) zakończony

Sobotnimi meczami (prawie) został zakończony pierwszy w historii z udziałem 24 drużyn sezon w "okręgówce". Prawie, a to dlatego, że ostatni mecz Victoria Częstochowa - Śląsk Koszęcin rozegrany zostanie we wtorek 23 czerwca.

W „okręgówce” zagrają już ostatni raz. W fazie finałowej snajperzy nie zawodzą!

W częstochowskiej "okręgówce" do rozegrania pozostała ostatnia kolejka fazy finałowej tych rozgrywek. Na czele snajperów w gr. mistrzowskiej jest 2 zawodników, także 2 jest na czele gr.I spadkowej, a w gr.II spadkowej samotnie lideruje jeden piłkarz z najlepszym bilansem w fazie finałowej. Czy poprawią swoją bramkową zdobycz na koniec sezonu ?

[FOTO] W niedzielnych meczach „okręgówki” strzelono 61 goli

W przedostatniej kolejce o punkty w "okręgówce" skuteczność piłkarzy była dosyć dobra. 23 gole w grupie mistrzowskiej oraz 19 w gr.I spadkowej i także 19 goli w gr.II to oznacza, że piłka zatrzepotała w siatce 61 razy.