fbpx
czwartek, 17 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Juniorzy

Tag: Juniorzy

Drużyna Rakowa Częstochowa U15 zagra w Centralnej Lidze Juniorów / Foto: rakow.com

Młodzieżowe zespoły Rakowa Częstochowa zagrają w Centralnej Lidze Juniorów!

W poprzednim tygodniu (19.11) zostały rozegrane decydujące pojedynki o awans do Centralnej Ligi Juniorów w kategoriach wiekowych U–15 oraz U–17 z udziałem częstochowskiego Rakowa,...

Klasyfikacja Pro Junior System w sezonie 2019/2020

Śląski Związek Piłki Nożnej wzorem lat ubiegłych będzie nagradzał kluby promujące grę zawodników młodzieżowych. W sezonie 2019/2020 będą to zawodnicy rocznik 2002 i młodsi.Klasyfikacja...
Mikołaj Biegański (na zdjęciu w żółtej koszulce) kolejny raz powołany do Kadry Polski U-17! / Foto: astar.czest.pl

Raków ósmy, Skra szósta! Nasze Drużyny w Pro Junior System.

Pro Junior System to program, w którym kluby otrzymują punkty za występ na boisku zawodników młodzieżowych tj. 21 lat i młodsi (w IV Lidze...

VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów – zagra 8 drużyn...

Od godziny 9:00 w sobotę 18 lutego rozgrywany będzie w hali Sportowej w Mstowie VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów. Udział w rywalizacji weźmie 8 drużyn w kategorii juniorów.

„Skra Cup 2016” – Puchar za I miejsce pojechał do Kielc.

W rozegranym w niedzielę 28 lutego turnieju "Skra Cup 2016" dla rocznika 2001 triumfowała Korona Kielce, która w meczu finałowym wygrała z Varsovią Warszawa 1:0. Trzecie miejsce zajęli młodzi piłkarze częstochowskiej Skry.

V edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mstów – zagrają juniorzy

W sobotę 27 lutego (początek g. 9:30) w Hali Sportowej w Mstowie rozegrana zostanie z udziałem 7-miu drużyn piąta edycja turnieju o Puchar Wójta Gminy Mstów. Turniej rozgrywany będzie w kategorii juniorów.

SMS Łódź zwycięzca IV Memoriału im. Jana Basińskiego

W IV Memoriale im. Jana Basińskiego (trenera - legendy częstochowskiego Klubu) triumfowali juniorzy SMS-u Łódź, którzy w meczu finałowym pokonali Koronę Kielce 2:0. Zespół Rakowa w spotkaniu o III miejsce przegrał z Gwarkiem Zabrze 1:2

II miejsce juniorów Rakowa w halowym turnieju w Zabrzu

Juniorzy Rakowa zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się w Zabrzu. W finale częstochowianie ulegli zabrzańskiemu Górnikowi 0:2.

Turniej „Oksza Cup” – zagrają juniorzy starsi i młodsi!

W sobotę 17 sierpnia na piłkarskim obiekcie "Okszy" w Łobodnie rozegrany zostanie turniej "Oksza Cup". To będzie już trzecia edycja tego turnieju.

Terminarze rozgrywek Juniorskich Częstochowskiego OZPN

Wydział Gier Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje o ustaleniu ostatecznej wersji terminarza rozgrywek Juniorów Starszych i Juniorów Młodszych w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.