fbpx
Strona główna Tagi Juniorzy

Tag: Juniorzy

Mikołaj Biegański (na zdjęciu w żółtej koszulce) kolejny raz powołany do Kadry Polski U-17! / Foto: astar.czest.pl

Raków ósmy, Skra szósta! Nasze Drużyny w Pro Junior System.

Pro Junior System to program, w którym kluby otrzymują punkty za występ na boisku zawodników młodzieżowych tj. 21 lat i młodsi (w IV Lidze...

VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów – zagra 8 drużyn...

Od godziny 9:00 w sobotę 18 lutego rozgrywany będzie w hali Sportowej w Mstowie VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów. Udział w rywalizacji weźmie 8 drużyn w kategorii juniorów.

„Skra Cup 2016” – Puchar za I miejsce pojechał do Kielc.

W rozegranym w niedzielę 28 lutego turnieju "Skra Cup 2016" dla rocznika 2001 triumfowała Korona Kielce, która w meczu finałowym wygrała z Varsovią Warszawa 1:0. Trzecie miejsce zajęli młodzi piłkarze częstochowskiej Skry.

V edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mstów – zagrają juniorzy

W sobotę 27 lutego (początek g. 9:30) w Hali Sportowej w Mstowie rozegrana zostanie z udziałem 7-miu drużyn piąta edycja turnieju o Puchar Wójta Gminy Mstów. Turniej rozgrywany będzie w kategorii juniorów.

SMS Łódź zwycięzca IV Memoriału im. Jana Basińskiego

W IV Memoriale im. Jana Basińskiego (trenera - legendy częstochowskiego Klubu) triumfowali juniorzy SMS-u Łódź, którzy w meczu finałowym pokonali Koronę Kielce 2:0. Zespół Rakowa w spotkaniu o III miejsce przegrał z Gwarkiem Zabrze 1:2

II miejsce juniorów Rakowa w halowym turnieju w Zabrzu

Juniorzy Rakowa zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się w Zabrzu. W finale częstochowianie ulegli zabrzańskiemu Górnikowi 0:2.

Turniej „Oksza Cup” – zagrają juniorzy starsi i młodsi!

W sobotę 17 sierpnia na piłkarskim obiekcie "Okszy" w Łobodnie rozegrany zostanie turniej "Oksza Cup". To będzie już trzecia edycja tego turnieju.

Terminarze rozgrywek Juniorskich Częstochowskiego OZPN

Wydział Gier Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje o ustaleniu ostatecznej wersji terminarza rozgrywek Juniorów Starszych i Juniorów Młodszych w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.

„Historię klubu budują pokolenia”

II Memoriał im. Jana Basińskiego przeszedł już do historii. Juniorzy Rakowa zajęli trzecie miejsce. Turniej, który został zorganizowany już po raz drugi, ponownie zakończył się sukcesem organizacyjnym. – Tak buduje się legendę klubu i miasta – powiedział Romuald Basiński - syn Jana Basińskiego.

[Juniorzy Starsi] Już prawie wszystko jasne .

Już prawie wszystko jasne w sprawie rozgrywek Juniorów Starszych w nadchodzącym sezonie ...
×