fbpx
czwartek, 24 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Juniorzy młodsi

Tag: juniorzy młodsi

Oksza Łobodno w juniorach starszych oraz KS Panki w młodszych najlepsi w MM Powiatu

W minioną sobotę 4 lutego w Pankach rozegrane zostały XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty w kategorii juniorów starszych i juniorów młodszych. Wśród juniorów starszych najlepsi okazali się piłkarze Okszy Łobodno, a wśród juniorów młodszych piłkarze KS Panki.

„Herkules Cup 2016” w Truskolasach – wygrana drużyny AS Lubliniec

W miniona sobotę w hali sportowej w Truskolasach z udziałem 8-miu drużyn w kategorii juniorów młodszych został rozegramy turniej halowy "Herkules Cup 2016". W meczu finałowym AS Lubliniec wygra z Orlikiem Blachownia 2:1, a w meczu o III miejsce Raków Częstochowa pokona KS Panki 3:1.

„Orzeł Cup 2016” w Pawonkowie – grali juniorzy młodsi

10 drużyn w kategorii juniorów młodszych rywalizowało w Pawonkowie w kolejnym już turnieju w ramach 8-mej edycji ogólnopolskich turniejów halowych "Orzeł Cup". W meczu finałowym Orzeł Pawonków wygrał z KS Panki 2:0

[FOTO] Juniorzy Młodsi grali o Puchar Wójta Gminy Mstów

W rozegranym (w sobotę 27 lutego) w Hali Sportowej w Mstowie z udziałem 7-miu drużyn Turnieju w kategorii Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Mstów najlepszy okazał się Mechanik Radomsko. W Turnieju grano systemem "każdy z każdym".

Juniorzy Młodsi KS Panki najlepsi w Turnieju „Ruch Cup”

Były emocje, sporo goli i zacięty mecz finałowy o I miejsce. Juniorzy Młodsi KS Panki wygrywając w finale 3:2 ze swoimi rówieśnikami ze Sparty Tworóg zostali zwycięzcami Halowego Turnieju Piłki Nożnej "Ruch Cup". Turniej został rozegrany w Hali Sportowej SP nr 3 w Lublińcu w sobotę 16 stycznia, a organizatorem był LKS Ruch Kochanowice.

„Ruch Cup”: 10 drużyn juniorów młodszych w turniejowych szrankach!

W sobotę 16 stycznia w Lublińcu w hali SP nr 3 z udziałem 10-ciu drużyn odbędzie się Halowy Turniej Juniorów Młodszych "RUCH CUP".

„Herkules Cup 2015”: juniorzy Rakowa najlepsi w Turnieju

Siedem zespołów grając systemem "każdy z każdym" uczestniczyło w XV edycji Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych (r.1999 i młodsi.) "Herkules Cup 2015". W Hali Sportowej ZS w Truskolasach najlepsi okazali się młodzi piłkarze Rakowa Częstochowa.

Turniej z … piętnastoletnią tradycją

"Herkules Cup" bo o nim mowa rozegrany zostanie już po raz 15-ty. Organizatorem jest ULKS Herkules Truskolasy. W tegorocznej edycji imprezy zagra 8 drużyn w kategorii junior młodszy. Początek Turnieju w Hali Sportowej ZS w Truskolasach w sobotę 19 grudnia o godz. 9:00.

„Orzeł Cup” : w turnieju juniorów młodszych najlepsza Sparta Tworóg

W niedzielnym kolejnym już turnieju z cyklu "Orzeł Cup" w Pawonkowie rywalizowali juniorzy młodsi. Emocji było co niemiara, a w finale Sparta Tworóg wygrała z Orłem Pawonków 1:0. W meczu o trzecie miejsce Akademia Sportowa Lubliniec wygrała z KS Panki 3:1

Zaglądamy na boiska w ligach juniorów – aktualne tabele rozgrywek

Jeszcze tylko za tydzień w niektórych juniorskich rozgrywkach odbędą się ostatnie mecze w rundzie jesiennej i młodzi piłkarze tez będą mieli zimową przerwę. W Śląskiej Ligi Juniorów Starszych młodzi piłkarze Rakowa Częstochowa i Sparty Lubliniec maja słaba jesień. W niedzielę obie "11" kolejny raz przegrały swoje mecze. A jak sytuacja wygląda w tabelach w innych juniorskich rozgrywkach?