fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Juniorzy starsi

Tag: juniorzy starsi

Oksza Łobodno w juniorach starszych oraz KS Panki w młodszych najlepsi w MM Powiatu

W minioną sobotę 4 lutego w Pankach rozegrane zostały XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty w kategorii juniorów starszych i juniorów młodszych. Wśród juniorów starszych najlepsi okazali się piłkarze Okszy Łobodno, a wśród juniorów młodszych piłkarze KS Panki.

„Orzeł Cup 2016” w Pawonkowie – grali juniorzy starsi

7 drużyn w kategorii juniorów starszych rywalizowało w Pawonkowie w kolejnym już turnieju w ramach 8-mej edycji ogólnopolskich turniejów halowych "Orzeł Cup". Grano systemem "każdy z każdym". Rozegranych zostało 21 meczów o wymiarze czasowym 1 x 13 minut.

Juniorzy Starsi Pogoni Kamyk najlepsi w turnieju halowym w Lublińcu

W minioną sobotę 3 grudnia w Lublińcu w SP nr 3 odbył się I halowy Turniej Juniorów Starszych o Puchar "Promienia" zorganizowany przez Promień Glinica. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn w kategorii juniorów starszych. W meczu finałowym Pogoń Kamyk wygrała z OKS Olesno 2:1. W meczu o trzecie miejsce Promień Glinica wygrał z Jednością Boronów 2:0

W juniorach starszych będzie tylko jedna grupa

W II Lidze Juniorów Starszych ostatecznie 15 zespołów grać będzie w jednej grupie (początkowo miały być 2 grupy) i tradycyjnym systemem jesień - wiosna. Rozgrywki rozpoczną się 28 sierpnia, a runda jesienna trwać będzie do 13 listopada 2016 roku. W czerwcu 2017 roku drużyna, która zajmie 1 miejsce, uzyska możliwość gry w barażu o awans do I Ligi Śląskiej Juniorów Starszych.

Juniorzy Starsi: 15 drużyn, 2 grupy, jesienią system dwurundowy!

Rozgrywki Juniorów Starszych prowadzone przez CzOZPN toczyć się będą w tzw. II Lidze Śląskiej Juniorów Starszych. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Rozgrywki (początek 28 sierpnia, koniec 13 listopada) prowadzone będą systemem mecz i rewanż w jednej rundzie.

Dobrze im szło i nagle wysoko przegrali

W Śląskiej Lidze Juniorów Starszych A-1 młodzi piłkarze Rakowa po serii 4 kolejnych zwycięstw musieli przełknąć gorycz wysokiej porażki z liderem tabeli Piastem Gliwice. Do końca rozgrywek zostały już tylko 2 kolejki. Juniorzy Rakowa w tabeli zajmują 11 miejsce.

4 mecze, 10 punktów i są coraz wyżej w tabeli

Juniorzy Rakowa Częstochowa grający w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych A1 w ostatnich 4 meczach zdobyli 10 punktów. To pozwoliło im przesunąć się w tabeli rozgrywek o 2 pozycję. Gdyby nie słaba runda jesienna byłaby szansa na górną cześć tabeli, a tak w zasięgu młodych częstochowskich piłkarzy jest tylko 10 lokata na koniec rozgrywek.

W 2-ch pierwszych meczach przegrali. Teraz będą jednak 3 punkty.

Po wycofaniu się Sparty Lubliniec z rozgrywek w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych pozostała tam tylko jedna drużyna z naszego regionu. Juniorom Rakowa nie idzie jednak dobrze w tych rozgrywkach.

Juniorzy Starsi Okszy Łobodno z głównym trofeum Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego

W Hali Sportowej w Pankach w minioną sobotę 6 lutego odbyły się XI Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej juniorów starszych rocznika 1997-1999 o Puchar Starosty Kłobuckiego. Głownie trofeum zdobyli młodzi piłkarze Okszy Łobodno.

Turniej „Orzeł Cup” – w kategorii Junior Starszy wygrała Pogoń Kamyk

W Pawonkowie z udziałem 7-miu drużyn rozegrano w sobotę 12 grudnia kolejny z cyklu turniejów "Orzeł Cup" - tym razem w kategorii juniorów starszych. Grano systemem "każdy z każdym" i najlepsza okazała się Pogoń Kamyk.