fbpx
poniedziałek, 10 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Król strzelców

Tag: król strzelców

Ranking najlepszych strzelców w Klasach „B”

Podokręg Częstochowa przedstawił oficjalną listę najlepszych strzelców w Klasach "B" po 11 kolejce spotkań. W grupie I liderem ze sporą przewagą niezawodny Marcel Mielczarek,...

Ranking najlepszych strzelców w Klasach „A”

Podokręg Częstochowa przedstawił oficjalną listę najlepszych strzelców w Klasach "A" po ostatniej serii spotkań. W grupie I w czołówce strzelców spory ścisk i dwóch...

„Okręgówka”: jesienią strzelił 19 goli i jest „królem strzelców” I rundy rozgrywek

Mimo, że do zakończenia jesiennej rywalizacji w częstochowskiej "okręgówce" pozostały jeszcze do rozegrania 2 zaległe mecze w klasyfikacji strzelców może już tylko dojść do kosmetycznych zmian.

Klasa „A”: kosmetyczne zmiany w klasyfikacji strzelców w gr.I i gr.II

Po rozegraniu zaległych meczów o punkty w częstochowskiej Klasie "A" tak w gr.I jak i w gr.II w klasyfikacji strzelców nastąpiły tylko drobne zmiany. Na czołowych miejscach nic się nie zmieniło. Królami strzelców w rundzie jesiennej zostali w gr.I Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) i Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara)

„Okręgówka”: strzelił 4 gole w ważnym meczu swojej drużyny i jest liderem wśród „snajperów”!

W sobotnim meczu na szczycie tabeli Zieloni Żarki - Gmina Kłomnice strzelecką formą błysnął Bartosz Gliński. Piłkarz Zielonych pokonał aż 4 razy golkipera z Kłomnic i ... został samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców w częstochowskiej "okręgówce". Co ciekawe z czołówki snajperów wszyscy zdobyli po minimum 1-nym golu.

„Okręgówka”: 6 goli Jacka Rokosy i skok do czołówki strzelców!

W niedzielnym meczu w Golcach snajperskimi umiejętnościami (nie pierwszy raz zresztą) błysnął Jacek Rokosa, który dla swojej drużyny Amatora Golce strzelił aż 6 goli w wygranym meczu z LZS Mrzygłód. Dołączył tym samym do czołówki strzelców, gdzie prowadzą exe-quo Bartosz Gliński (Zieloni Żarki) oraz Maciej Wolski (Orzeł Kiedrzyn).

Kl. „A” gr.I: lider strzelców znowu trafił 3 razy. Ma już 26 goli po...

Po 12-tu kolejkach w gr.I częstochowskiej klasy "A" prowadzący w klasyfikacji strzelców Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) ma na koncie 26 goli czyli prawie 1/3 wszystkich zdobytych jak na razie w tej rundzie przez jego zespół. W ostatniej jesiennej kolejce Znicz zagra we Wręczycy z tamtejszym Sokołem i ciekawe czy "snajper nr 1" znów powiększy swój dorobek zdobytych goli?

Kl. „A” gr.II – ostatnia jesienna kolejka rozstrzygnie kto będzie „królem strzelców” po I...

W 12-tej kolejce w gr.II częstochowskiej Klasy "A" wśród strzelców "błysnęli": Norbert Biniek (Piast Przyrów), Bartłomiej Rak (Orkan Rzerzęczyce oraz Przemysław Winckowicz (Pilica Koniecpol) - wszyscy oni ustrzelili po "hat-tricku". Po jesieni wśród strzelców prowadzić będzie jednak albo Adrian Bodanka (Kmicic kruszyna), albo Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara). Rozstrzygnie o tym kolejka nr 13 - ostatnia w tej rundzie.

„Okręgówka”: wśród najlepszych strzelców było ciasno i nadal jest ciasno

Po 14-tej kolejce rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce" na czele najskuteczniejszych piłkarzy są Bartosz Gliński z drużyny lidera tabeli Zielonych Żarki oraz Maciej Wolski z zespołu wicelidera tabeli Orła Kiedrzyn. Dwóch innych piłkarzy, którzy przed tą kolejką tez byli na czele klasyfikacji tym razem nie grało. Piotr Prusko (LZS Mrzygłód) pauzował za kartki, a Konrad Papaj (Sparta Szczekociny) nie grał bo mecz jego zespołu z Pogonią Kamyk został odwołany ze względu na fatalny stan boiska.

„Okręgówka”: wśród najlepszych strzelców zrobiło się ciasno!

Piotr Prusko z LZS Mrzygłód tym razem nie zdobył gola. Dogonili go w klasyfikacji na najlepszego strzelca Bartosz Gliński (Zieloni Żarki) oraz Konrad Papaj (Sparta Szczekociny), który w Kłomnicach ustrzelił hat-tricka. W tabeli "snajperów" jednak jest ciasno i szansę na "króla strzelców" rundy jesiennej zachowuje jeszcze spora liczba piłkarzy.