fbpx
środa, 14 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Licencja

Tag: Licencja

Raków z licencją na nowy sezon !

Kluby PKO Ekstraklasy otrzymały licencje na nowy sezon. Prócz tego Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne złożone przez kluby walczące o awans...

Będą niższe opłaty dla klubów !

Podczas czwartkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zaakceptowano projekt uchwały określającej ryczałtowe opłaty dla klubów III ligi oraz niższych klas rozgrywkowych. Zyskają na...

CzOZPN: Ważne informacje dla klubów dotyczące licencji trenerskich

Wydział Szkolenia Częstochowskiego O.Z.P.N. nawiązując do Uchwały Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 r. z późniejszymi zmianami informuje, że z dniem 01.07.2018 r. wszyscy szkoleniowcy zatrudnieni w Waszych Klubach posiadający licencję PZPN B stracą możliwość pracy z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Uwaga trenerzy: Ważny komunikat komisji ds. licencji trenerskich Ślaskiego ZPN

Komisja d/s Licencji Trenerskich Śląskiego ZPN informuje wszystkich zainteresowanych Trenerów i Instruktorów, że uchwałą Prezydium Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach wprowadzone zostały obowiązujące wyjątkowo i jednorazowo opłaty za licencje trenerskie przyznane w ramach Komisji Nadzwyczajnej Licencji Trenerskiej, ważne do 31.12.2017 roku.

Info ważne dla sędziów piłkarskich. Tych terminów nie można przegapić!

Nowy sezon rozgrywkowy rozpocznie się już niedługo. Piłkarscy sędziowie w naszym regionie już zdawali egzaminy biegowe i teoretyczne. Mają jednak także inne sprawy do załatwienia, a mianowicie opłacenie licencji sędziowskiej oraz opłacenie składki na tzw Koleżeński Fundusz Dyspozycyjny. Zbliżają się terminy obowiązkowych wpłat o których nie można zapomnieć pod rygorem wstrzymania obsady na zawody

Raków z licencją na grę w Nice I lidze i kolejnym nowym piłkarzem

Raków z licencją na grę w Nice I lidze i kolejnym nowym piłkarzem

Kolejne info z Limanowskiego: Raków z licencją na grę w Nice 1 lidze i...

Oto kolejne informacje z Limanowskiego:
- Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała RKS-owi Raków licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Nice 1 Ligi w sezonie 2017/2018.
- Piąty letni transfer stał się faktem. Andrzej Niewulis dołączył do kadry Rakowa.

Trenerzy będą mieli łatwiej o uzyskanie licencji

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął nową uchwałę w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce.

Gdzie Raków będzie grał, jeśli awansuje? Częstochowa, Bełchatów, Sosnowiec?

Gdzie Raków będzie grał, jeśli awansuje? Częstochowa, Bełchatów, a może Sosnowiec?

Ważny komunikat Wydziału Szkolenia CzOZPN dotyczący aktualizacji listy trenerów

Za pośrednictwem naszego serwisu Wydział Szkolenia CzOZPN zwraca się do wszystkich trenerów i instruktorów piłki nożnej nie ujętych na zamieszczonej w rozwinięciu Liście Trenerów, a zainteresowanych pracą szkoleniową o zgłoszenie swojej kandydatury w celu aktualizacji rejestru szkoleniowców.