fbpx
Strona główna Tagi Mecz Charytatywny

Tag: Mecz Charytatywny

Charytatywny turniej w hali na Zawodziu. Grali artyści i samorządowcy [ZDJĘCIA]

W niedzielę rozegrano, zapowiadany już od dawna, Turniej Charytatywny "Artyści grają dla Szymona". Do piłkarskiej rywalizacji stanęła m.in. reprezentacji artystów polskich i częstochowskich samorządowców. Impreza odbyła się w Hali Sportowej Częstochowa. Dochód z niej zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 7-letniego Szymona Noszczyńskiego.

Zapowiedź : Turniej Piłkarski (i nie tylko) „Artyści grają dla Szymona”!

To z pewnością będzie bardzo ciekawa impreza sportowa, a że cel jest szczytny więc już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Hali Sportowej na Zawodziu przy ul. Żużlowej.

Gwiazdy sportu i estrady dały radość niepełnosprawnym dzieciom

Po raz kolejny częstochowskie gwiazdy sportu i estrady spotkały się z niepełnosprawnymi dziećmi i obdarowały je mikołajkowymi prezentami.

Zapowiedź : Turniej Piłkarski „Artyści Grają dla Szymona”!

To z pewnością będzie bardzo ciekawa impreza sportowa, a że cel jest szczytny więc już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Hali Sportowej na Zawodziu przy ul. Żużlowej - 15 grudnia odbędzie się tam impreza charytatywna, podczas której będą zbierane pieniądze na pomoc dla Szymona.

Charytatywny turniej piłkarski już w grudniu. Zagrają Majdan i Świerczewski

O siedmiolatku z Częstochowy znowu jest głośno. Tym razem specjalnie dla Szymka Noszczyńskiego rozegrany zostanie turniej piłkarski "Artyści grają dla Szymona". Impreza charytatywna odbędzie się 15 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4.

Szkoda, że przyszło na ten mecz mało kibiców !

W niedzielne wczesne popołudnie na stadionie Skry rozegrany został bardzo ciekawy mecz. Po pierwsze było to zakończenie piłkarskiej kariery przez Jana Wosia, a po drugie cały dochód z biletów – cegiełek został przeznaczony na leczenie chorego na artrogrypozę stawów 3- letniego Mateuszka Balcerowiaka,

Trener Skry zakończył piłkarską karierę. Żegnali go koledzy z boiska

Ostatni w karierze mecz rozegrał w niedzielę Jan Woś, szkoleniowiec trzecioligowej Skry Częstochowa. Pożegnalną imprezę połączono ze zbiórką pieniędzy dla trzyletniego Mateuszka, który choruje na artogrypozę stawów.

Mecz charytatywny z udziałem piłkarzy ekstraklasy

Już w najbliższą niedzielę tj. 13.05.2012r. o godz. 15:00 na stadionie SKRY Częstochowa obędzie się mecz kończący piłkarską karierę Jana Wosia. Mecz połączony został ze zbiórką na rzecz 3-letniego chłopca z Częstochowy cierpiącego na artogrypozę stawów.

Jan Woś kończy piłkarską karierę. W niedzielę pożegnanie na „Lorecie”

W niedzielę, 13 maja na stadionie Skry przy ul. Loretańskiej trener Jan Woś zakończy piłkarską karierę. Na jego pożegnalny mecz przyjadą piłkarze z kilku klubów ekstraklasy. W meczu mogą zagrać też kibice, którzy wykupią specjalne cegiełki.

Mecz charytatywny z udziałem piłkarzy ekstraklasy

Już w najbliższą niedzielę tj. 13.05.2012r. o godz. 15:00 na stadionie SKRY Częstochowa obędzie się mecz kończący piłkarską karierę Jana Wosia. Mecz połączony został ze zbiórką na rzecz 3-letniego chłopca z Częstochowy cierpiącego na artogrypozę stawów.
×