fbpx
czwartek, 9 grudnia 2021
-0.6 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Mecz zaległy

Tag: mecz zaległy

IV liga: wygrana Polonii Poraj, remis rezerw Rakowa i niestety porażki MKS-Myszków i Sparty

Przez całą rundę "nasi" czwartoligowcy grali w "kratkę" więc nie inaczej było w sobotnich meczach zaległej kolejki i jednocześnie kończącej rundę jesienną rozgrywek w tej klasie. Zimową przerwę "nasze" zespoły spędzą odpowiednio na miejscach: 6-tym Polonia Poraj, 10-tym MKS Myszków, 11-tym Raków II Częstochowa oraz 15-tym Sparta Lubliniec.

„Okręgówka”: nie było zaległego meczu w Kościelcu. Byli sędziowie i drużyna gości.

W sobotę w częstochowskiej "okręgówce" miały zostać odrobione zaległości z 9-tej kolejki rozgrywek. Odbył się tylko 1 mecz (Płomień Kuźnica Marianowa - Orzeł Psary/Babienica 2:1. Drugie spotkanie Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki ponownie nie doszło do skutku. Byli sędziowie i zespół gości, i ... "pocałowali klamkę" bo w Kościelcu nikogo na obiekcie nie było. Decyzje w tej sprawie podejmie Wydział Gier CzOZPN.

Jeszcze tylko 2 mecze i koniec jesieni w „okręgówce”

Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki oraz Płomień Kuźnica Marianowa - Orzeł Psary/Babienica to 2 mecze (z 9-tej kolejki rozgrywek) w których wcześniej orzeczone były walkowery na korzyść gospodarzy. Uwzględnione jednak zostały odwołania i ostatecznie mecze zostaną rozegrane w sobotę 25 listopada. Potem już do wiosny będzie przerwa w rozgrywkach częstochowskiej "okręgówki'.

Weekendowe „A” i „B”-klasowe odrabianie zaległości.

W rozgrywkach częstochowskiej Klasy "A" i "B" do zakończenia jesiennego grania pozostało jeszcze odrobić zaległości. W gr.I Klasy "A" kibice będą jeszcze mogli obejrzeć mecz we Wręczycy Wielkiej, gdzie tamtejszy Sokół zagra z Naprzodem Ostrowy (sob. 11:00). W gr.II w Dąbrowie Zielonej Dąbrowianka podejmować będzie LKS Kamienicę Polską (sob. g.12:00). Potem w Klasie "A" już przerwa do marca 2018 roku.

Odrobią zaległości i już mają zimową przerwę w rozgrywkach

W Podokręgu Lubliniec w weekend zespoły "A" i "B"-klasowe (nie wszystkie) wybiegną jeszcze na boiska aby rozegrać mecze zaległe z 7-mej kolejki rozgrywek. Wtedy to 23/24 października panowały fatalne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiły rozegranie meczów. To będą już ostatnie tegoroczne mecze o punkty. Po zimowej przerwie powrót do gry nastąpi w marcu 2018 roku.

Wygrali zaległy mecz i „wskoczyli” na fotel lidera „okręgówki”.

W środowy wieczór 8 listopada w Kamyku został rozegrany zaległy mecz z 14 kolejki rozgrywek. Pogoń Kamyk wygrała ze Spartą Szczekociny 3:1 i "wskoczyła' na fotel lidera tabeli na 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce".

Skra odrabia zaległości w III lidze. W piątek mecz z Górnikiem Wałbrzych!

W piątek 23 września o godz. 19:00 rozpocznie się przy ul. Loretańskiej zaległy mecz III ligi (przełożony z 4-tej kolejki rozgrywek) w którym zajmująca w tabeli 5-te miejsce częstochowska Skra zagra z Górnikiem Wałbrzych, który zamyka tabelę w tej grupie III ligi. W razie wygranej "skrzaki" tracić będą do liderującego w tabeli GKS-u Jastrzębie tylko 4 punkty.

Zaległości w „okręgówce” i w Klasie „A” odrobione!

W środę rozegrane zostały zaległe mecze i ... zgodnie z zajmowanymi miejscami przez zespoły grające w tych meczach niespodzianek nie zanotowano.

W zaległym meczu IV ligi : 6 goli w Żarkach ale zwycięzcy nie było

Wynikiem 3:3 i podziałem punktów zakończył się zaległy mecz (z minionej soboty) o IV-ligowe punkty w którym Zieloni Żarki grali z RKS-em Grodziec. Gospodarze nie wykorzystali szansy awansu na 8 miejsce w tabeli.

W środę odrabiano zaległości na kilku boiskach w regionie!

W tej rundzie pogoda spłatała już tyle "figli", że nawet w drugiej połowie czerwca trzeba było jeszcze odrabiać zaległości. W środę kibice oglądali mecze w Koniecpolu (IV liga), w Boronowie (Kl."O"), a także w Szczekocinach (Kl."A")