fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Mistrzostwa Polski

Tag: Mistrzostwa Polski

Kalina Matysiak Mistrzynią Polski Freestyle Football 2019!

W dniach 28 - 29 września w miejscowości Kępice (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Football.W turnieju uczestniczyła zawodniczka ekipy R-Style i...

Adrian Franc – Mistrzem Polski Freestyle Football kat. SHOW

Miło nam poinformować, że Mistrzem Polski Freestyle Football w kat. Show został Adrian Franc z grupy R-Style! Jest to na pewno historyczny wynik, gdyż są to I oficjalne Mistrzostwa Polski z tej kategorii inaczej zwanej "Routine" w której Adrian jest Vice-mistrzem Świata z roku 2014 oraz brązowym medalistą z roku 2015!

Okazałe puchary nie dla Gola. Piłkarki bez medalu w MP do lat 16

Okazałe puchary nie dla Gola. Piłkarki bez medalu w MP do lat 16

[VIDEO] Kalina Matysiak Mistrzynią Polski Football Freestyle 2015!

16 sierpnia w Zamościu na Lubelszczyźnie odbyły się I oficjalne Mistrzostwa Polski Kobiet Football Freestyle, które zwyciężyła częstochowianka i zawodniczka grupy R-Style - Kalina Matysiak!
W zawodach wystartowały 4 najlepsze zawodniczki z kraju, na początek odbyły się eliminacje które polegały na 1 minutowym występie przed trójką sędziowską.

Pojadą w sierpniu do Słubic na Mistrzostwa Polski LZS

Orzeł Pawonków został mistrzem województwa drużyn LZS w turnieju Piłkarska Kadra Czeka. W nagrodę zespół będzie rywalizował w sierpniu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Słubicach.