Strona główna Tagi Okres przygotowawczy

Tag: okres przygotowawczy

Raków rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

W poniedziałek (7 stycznia) piłkarze Rakowa rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej obecnego sezonu. Czerwono-niebiescy po kilkutygodniowej przerwie pierwszy raz spotkali się na Limanowskiego, aby pobrać...

[FOTO] Sparingowe sobota: oni grali, a żar lał się z nieba

W pierwszym sobotnim sparingu rozegranym o godz. 10:00 przy Krakowskiej w Częstochowie Victoria przegrała z rezerwami Rakowa. Żar lał się z nieba, a poczynania piłkarzy oglądał trener pierwszego zespołu Rakowa Marek Papszun.

Sparingowe sprawdzanie formy czyli weekend z piłką!

Czas sprawdzania formy w sparingach powoli dobiega końca. Za tydzień do rozgrywek o punkty przystąpią już zespoły z IV ligi oraz z okręgówki. Rozegrane zostaną także mecze rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa.

Wygrana Skry w generalnej próbie przed III ligą

Wygrana Skry w generalnej próbie przed III ligą

7:9, 6:5, 3:6 – w tych weekendowych sparingach padło najwięcej goli

W ostatni weekend lipca rozegranych zostało sporo meczów sparingowych. Wyniki jak zwykle były rożne, a niektóre bardzo wysokie ale tak to bywa już na tym etapie przygotowań do rozgrywek.

W weekend będzie ciąg dalszy sparingowego sprawdzania formy!

Sparingi to nieodzowna część przygotowań poszczególnych drużyn do rozgrywek w nowym sezonie. Te tak na dobre rozpoczną się w sierpniu.

W środę też było sparingowe granie. Goli nie było tylko w jednym meczu!

W środę 26 lipca sporo zespołów z naszego regionu rozgrywało kolejne mecze sparingowe. Wyniki tradycyjnie były rożne bo trenerzy sprawdzają przydatność zawodników i rożne meczowe ustawienia. Kolejne sparingi już w weekend.

Skra pokonała „Cidry”

Skra pokonała „Cidry”

[FOTO] Sparingowe granie: sporo meczów, sporo goli

Intensywne przygotowania do rozgrywek nowego sezonu w poszczególnych klasach rozgrywkowych trwają w najlepsze. Rozgrywanych jest coraz więcej meczów kontrolnych. Wyniki bywają różne ale i tak ważniejsze będą te mecze o punkty.

Raków już po ostatnich dwóch sparingach przed startem ligowych rozgrywek

Raków już po ostatnich dwóch sparingach przed startem ligowych rozgrywek
×