fbpx
Strona główna Tagi Olimpia

Tag: Olimpia

„Okręgówka”: Lider gromi w Truskolasach! [RELACJA]

W sobotę o godzinie 11:00 w Truskolasach Olimpia zmierzyła się z Liderem z Kłobucka. Niepokonany Znicz podtrzymał zwycięską passę i zwyciężył aż 0:8 !

VI Halowy Turniej Orlików o Puchar Prezesa KS Olimpia Huta Stara

W sobotę 13 stycznia od godziny 9:00 w Poczesnej odbędzie się VI edycja Halowego Turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Olimpia Huta Stara w kategorii orlików, pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

Olimpia lepsza w derbach; Skra nadal traci 4 punkty.

Olimpia Truskolasy w derbach regionu pokonała Unię Rędziny 3:1. Skra Częstochowa tylko 1:0 wygrała z Górnikiem 09 Mysłowice i nadal traci do prowadzącej Szczakowianki 4 punkty.

IV liga – MKS Myszków ucieka rywalom ! [FOTO]

Lider grupy I IV ligi MKS Myszków wygrał u siebie mecz z Górnikiem 09 Mysłowice i powiększył przewagę nad najgroźniejszymi rywalami. Zarówno częstochowska Skra-Wadrox jak i Victoria Jaworzno przegrały na wyjazdach. Ale to nie koniec emocji i jeszcze w tych rozgrywkach powinno być ciekawie !

Trudne mecze „naszych” drużyn w III i w IV lidze !

W III lidze zarówno częstochowska Victoria jak i Orzeł Psary/Babienica grać będą na wyjazdach z trudnymi rywalami. W IV lidze (gr.I) z czołowej trójki w tabeli tylko lider MKS Myszków grać będzie u siebie. Skra-Wadrox Częstochowa i Victoria Jaworzno muszą o punkty walczyć na wyjazdach.

Skra kontra MKS. Czy to mecz o awans ?

Na boiska wracają we wtorek IV-ligowcy. Hitem kolejki, a być może i rundy, będzie spotkanie trzeciej w tabeli Skry Wadrox Częstochowa z liderem tabeli MKS-em Myszków.

IV liga – W 18 kolejce powinno być bardzo ciekawie !

18 kolejka rozgrywek w IV lidze powinna być bardzo ciekawa. Lider MKS Myszków zagra dopiero w poniedziałek, a szansę w weekend na odrobienie start do lidera będą miały Victoria Jaworzno i Skra-Wadrox Częstochowa. Oba te zespoły grać będą na wyjazdach i z pewnością o zwycięstwa nie będzie łatwo.

Ostatnio popularne

×