fbpx
środa, 14 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Orliki

Tag: Orliki

W tym turnieju liczy się przede wszystkim radość z gry i dobra zabawa

W niedzielę 21 stycznia w Blachowni został rozegrany pierwszy turniej z IX Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej "Zima Orlik Cup 2018", którego organizatorem jest Orlik Blachownia we współpracy z OSiR Blachownia.

Rozpoczynają się turnieje z cyklu „Zima Orlik Cup 2018”

W nadchodzącą niedzielę 21 stycznia odbędzie się pierwszy turniej z Cyklu IX Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej "Zima Orlik Cup 2018" dla rocznika 2009, organizowany przez UKS Orlik Blachownia

VI Halowy Turniej Orlików o Puchar Prezesa KS Olimpia Huta Stara

W sobotę 13 stycznia od godziny 9:00 w Poczesnej odbędzie się VI edycja Halowego Turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Olimpia Huta Stara w kategorii orlików, pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

W sobotę i w niedzielę (18-19 listopada) w Hali Polonia zostanie rozegrany XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. W sobotę 20 drużyn podzielonych na 4 grupy rywalizować będzie o awans do niedzielnej finałowej części turnieju.

Orliki Znicza Kłobuck z głównym trofeum XII MM Powiatu Kłobuckiego w HPN

W Truskolasach rozegrane zostały finały XII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Orlików. W stawce 10-ciu drużyn najlepsi okazali się młodzi piłkarze Znicza Kłobuck.

Orlik Blachownia najlepszy w turnieju o Puchar Prezesa Naprzodu Ostrowy

W sobote 28 stycznia w ostrowach rozegrany został halowy turniej piłki nożnej w kategorii orlików o Puchar Prezesa Naprzodu Ostrowy. W stawce 9-ciu zespołów, które wystąpiły w tym turnieju najlepsi okazali się młodzi piłkarze Orlika Blachownia.

Kolejny sukces młodych „skrzaków” w turnieju halowym. Tym razem w Wieluniu!

Po wygranych w XVIII Noworocznym Halowym Turnieju w Częstochowie oraz po wygranym turnieju "Cider Cup" w Radzionkowie młodzi piłkarze częstochowskiej Skry (rocznik 2007) odnieśli kolejny sukces. Tym razem w minioną sobotę triumfowali w Wieluniu.

Orliki Skry wygrywają turniej im. Jana Pawła II

W niedziele 13 grudnia w hali Akademickiego Centrum Sportu rozegrano I turniej piłki nożnej dla piłkarzy z rocznika 2006 im. Jana Pawła II o puchar Parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej zorganizowany przez tę parafię oraz KU AZS Politechniki Częstochowskiej. W gronie ośmiu zespołów najlepszą okazała się drużyna Skry prowadzona przez trenera Jelonka , która w finale pokonała Raków Częstochowa 3 – 1.

Wyniki halowego turnieju piłkarskiego w kategorii Orlik „Jedność Cup 2015”

W niedzielę 13 grudnia w Hali Sportowej w Boronowie rozegrano halowy turniej piłkarski w kategorii Orlik "Jedność Cup 2015". Pięć drużyn grało systemem każdy z każdym, a mecze trwały po 20 minut. Rywalizacja była niezwykle wyrównana.

„Estimo Cup 2014” : kolejne finały – tym razem o prymat zagrają Młodzicy i...

W sobotę 22 marca w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej rozegrane zostaną kolejne dwa turnieje finałowe "Estimo Cup 2014". Organizatorem imprezy jest Podokręg Częstochowa.