fbpx
środa, 3 marca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Pielgrzymka

Tag: Pielgrzymka

Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców 2018 – sobota 13 stycznia

W sobotę 13 stycznia o godz. 12 mszą św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Królowej Polski rozpocznie się Jubileuszowa X Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę.

Kibice pielgrzymowali na Jasną Górę. Rozliczali rząd i stawiali mu nowe zadania

Kibice pielgrzymowali na Jasną Górę. Rozliczali rząd i stawiali mu nowe zadania [ZDJĘCIA]

Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę 2017

Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Kibice Widzewa Łódź obok kibiców Legii Warszawa, fani Ruchu Chorzów obok fanów Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk obok Arki Gdynia, Rakowa Częstochowa obok Zagłębia Sosnowiec. Wszyscy z szalikami klubowymi, transparentami. W sobotę 7 stycznia do sanktuarium jasnogórskiego, po raz dziewiąty pielgrzymowali kibice z całej Polski.

Jasna Góra. Patriotyczni kibice przyjeżdżają na pielgrzymkę

Jasna Góra. Patriotyczni kibice przyjeżdżają na pielgrzymkę

Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców 2017 – Sobota 7 stycznia

W sobotę 7 stycznia o godz. 12 mszą św. w kaplicy Cudownego Obrazu Królowej Polski rozpocznie się IX Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę.

Zapraszamy w sobotę 11 czerwca na Ogólnopolską Pielgrzymkę Sportowców

Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie zaprasza wszystkich na Ogólnopolską Pielgrzymkę Sportowców do Matki Boskiej Częstochowskiej wraz z imprezami towarzyszącymi.

VIII patriotyczna pielgrzymka kibiców na Jasną Górę

Przed nami VIII patriotyczna pielgrzymka kibiców na Jasną Górę, która odbędzie się podobnie jak w latach ubiegłych w drugą sobotę stycznia. Do Częstochowy przyjadą kibice z całej Polski

[FOTO] Relacja z XXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki do Matki Boskiej Częstochowskiej

W dniu 13 czerwca 2015 r. odbyła się XXV Ogólnopolska Pielgrzymka do Matki Boskiej Częstochowskiej, w której wzięli udział ludzie sportu, czynni i byli sportowcy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, działacze sportowi, prezesi klubów sportowych, dyrektorzy szkół oraz sponsorzy.