Strona główna Tagi Podokręg Częstochowa

Tag: Podokręg Częstochowa

[FOTO] Puchar Polski: Niespodzianka wisiała w powietrzu!

W środowy wieczór o godzinie 20:00 na Stadionie Stolzle przy ul. Loretańskiej 20 w Częstochowie, w półfinale Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN i Podokręgu...

W środę Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa

W środę 11 kwietnia o godzinie 17:30 na boisku Okszy Łobodno rozegrany zostanie mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa.

Znamy finalistów Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu i zwycięzcę z Podokręgu Lubliniec

W środę 4 kwietnia zostały rozegrane mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa oraz Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec.

„A”-klasowe zaległości odrobione: 9 goli we Wręczycy i 4 gole w Dąbrowie Zielonej

A-klasowe zaległości zostały odrobione. W gr.I częstochowskiej Klasy "A" Sokół Wręczyca Wielka wygrał z Naprzodem Ostrowy i zakończył I rundę rozgrywek na 5-tym miejscu. Piłkarze Naprzodu zimową przerwę spędzą na 9-tym miejscu. W gr.II Dąbrowianka Dąbrowa Zielona wygrywając z LKS-em Kamienica Polska opuściła strefę spadkową i przerwę spędzi na 11-tym miejscu. Piłkarze z Kamienicy Polskiej kończą jesień na 9-tym miejscu.

Weekendowe „A” i „B”-klasowe odrabianie zaległości.

W rozgrywkach częstochowskiej Klasy "A" i "B" do zakończenia jesiennego grania pozostało jeszcze odrobić zaległości. W gr.I Klasy "A" kibice będą jeszcze mogli obejrzeć mecz we Wręczycy Wielkiej, gdzie tamtejszy Sokół zagra z Naprzodem Ostrowy (sob. 11:00). W gr.II w Dąbrowie Zielonej Dąbrowianka podejmować będzie LKS Kamienicę Polską (sob. g.12:00). Potem w Klasie "A" już przerwa do marca 2018 roku.

Kl. „A” gr.I: lider strzelców jesienią zdobył 28 goli

Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) w rundzie jesiennej w rozgrywkach częstochowskiej Klasy "A" (gr.I) zdobył 28 goli czyli średnio w każdym meczu 2,15 gola. Strzelanie goli szło mu dosyć łatwo bo jego zespół wygrywał mecz za meczem i z kompletem zwycięstw zameldował się zdecydowanie na pierwszym miejscu na półmetku rozgrywek.

Kl. „A” gr.II – w rundzie jesiennej średnio w każdym meczu padało 4,68 gola

W 13-tej kolejce w gr.II częstochowskiej Klasy "A" wśród strzelców "błysnął" po raz drugi z rzędu Przemysław Winckowicz (Pilica Koniecpol) - który ponownie ustrzelił "hat-tricka". Po jesieni wśród strzelców prowadzi Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara), który zdobył 22 gole.

Kl.”B”: Start Soborzyce (gr.I) i Ajaks Częstochowa (gr.II) liderami przez zimową przerwę!

W Klasie "B" do rozegrania zostały już tylko mecze zaległe. Cześć zespołów może już rozpocząć zimową przerwę, którą w fotelach liderów spędzą Start Soborzyce (gr.I) oraz Ajaks Częstochowa (gr.II). Liderzy zakończyli jesienne granie zwycięstwami. Start wygrał z Polonią/Unią Widzów, a Ajaks z KS Kotowice.

Klasa „A” gr.II: 6 meczów i 31 goli. W Przyrowie lider lepszy od Piasta

W Klasie "A" gr.II w 13-tej kolejce najciekawszy mecz rozegrany został w Przyrowie. Spotkały się tam zespoły wicelidera i lidera tabeli. Ci drudzy wypunktowali gospodarzy i z całkiem pokaźnym dorobkiem 37 punktów w 13 meczach Olimpia Huta Stara melduje się na pierwszym miejscu na półmetku rozgrywek.

Klasa „A” gr.I: 11 punktów przewagi Znicza Kłobuck na półmetku rozgrywek

W każdym z 7-miu sobotnich meczów zamykających już rundę jesienną w gr.I częstochowskiej Klasy "A" padały gole. W sumie bramkarze wyciągali piłkę z siatki 23 razy. Swoje 13-te zwycięstwo odniósł lider tabeli Znicz Kłobuck, który na półmetku rozgrywek ma już sporą przewagę nad rywalami.
×