fbpx
Strona główna Tagi Podokręg Lubliniec

Tag: Podokręg Lubliniec

A & B Klasa Lubliniecka

Lublinieckie rozgrywki wracają do serwisu astar.czest.pl !

Miło nam poinformować, że od sezonu 2019/2020 do serwisu astar.czest.pl wracają po "krótkiej" przerwie rozgrywki A i B Klasy Lublinieckiej. W naszym serwisie znajdą Państwo...

Sparingowy weekend w regionie !!

Raków i Skra rundę wiosenną rozpoczną w najbliższy weekend. Jeśli jednak chodzi o pozostałe zespoły z regionu częstochowskiego, to swoje pierwsze wiosenne spotkania rozegrają...

[WIDEO] Sparingowy weekend w regionie !

Niektóre drużyny z regionu częstochowskiego rozpoczną rundę wiosenną już za dwa lub trzy tygodnie. Przygotowania wchodzą więc na ostatnią prostą. W weekend zespoły z...

Znamy finalistów Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu i zwycięzcę z Podokręgu Lubliniec

W środę 4 kwietnia zostały rozegrane mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa oraz Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec.

Półfinały Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec

Nie tylko Raków i Skra wybiegną na boiska w swoich ligach. W podokręgu Lubliniec w meczach o stawkę zagrają w ten weekend Sieraków Śląski, Warta Kamieńskie Młyny, Mechanik Kochcice i MLKS Woźniki.

Postawili się liderowi i urwali mu punkty!

Do sporej niespodzianki doszło w zaległym meczu lublinieckiej Klasy "A" rozegranym 11 listopada w Sadowie. Gospodarze, drużyna Pokoju, która przegrała ostatnich 5 meczów tym razem postawiła się liderowi tabeli Unii Kalety. Kibice goli w tym meczu nie zobaczyli, a remis oznacza, że zespół z Kalet nie zakończył jesiennego grania z kompletem punktów. Skorzystała na tym Liswarta Lisów, która na półmetku rozgrywek traci do lidera tylko 4 punkty.

Odrobią zaległości i już mają zimową przerwę w rozgrywkach

W Podokręgu Lubliniec w weekend zespoły "A" i "B"-klasowe (nie wszystkie) wybiegną jeszcze na boiska aby rozegrać mecze zaległe z 7-mej kolejki rozgrywek. Wtedy to 23/24 października panowały fatalne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiły rozegranie meczów. To będą już ostatnie tegoroczne mecze o punkty. Po zimowej przerwie powrót do gry nastąpi w marcu 2018 roku.

Sobota na boiskach w Podokręgu Lubliniec: Unia Kalety nadal zwycięska!

Lider lublinieckiej Klasy "A" Unia Kalety na koniec jesieni nie zwalnia tempa. W sobotę kalecianie wygrali na trudnym terenie w Sierakowie Śląskim, a będzie jeszcze szansa za tydzień na kolejne punkty. Unia zagra wtedy w Sadowie i będzie to zaległy mecz z 7-mej kolejki rozgrywek.

Czy to będzie dla nich jesień z kompletem punktów? Zostały im 2 mecze wyjazdowe!

Lubliniecka Klasa "A" w najbliższy weekend zakończy rundę jesienną. Tydzień później zostaną jeszcze rozegrane zaległe mecze z 7-mej kolejki rozgrywek. Liderowi tabeli Unii Kalety, która do tej pory wygrała wszystkie spotkania zostały jeszcze dwie wyjazdowe "przeszkody". Najpierw w Sierakowie Śl., a potem w Sadowie. Ciekawe czy piłkarze z Kalet zakończą rundę jesienną z kompletem zwycięstw?

Grad goli w meczach o A i B-klasowe punkty w Podokręgu Lubliniec

W weekendowych meczach o punkty w lublinieckiej Klasie A i B łącznie padło 66 goli. Piłkarze w Klasie "A" w 7-miu meczach strzelili 39 goli, a w Klasie 'B" w 5-ciu meczach piłka zatrzepotała w siatce 27 razy. W Klasie "A" Unia Kalety nie zwalnia tempa i wygrała po raz 10-ty z rzędu. W Klasie "B" w meczu na szczycie tabeli pierwszy raz z boiska pokonani schodzili piłkarze Żwirexu Hadra, którzy przegrali ze Śląskiem Koszęcin 3:4.
×