Strona główna Tagi Prezes

Tag: Prezes

Zmiany w Podokręgu Częstochowa. Robert Załęski nowym Prezesem!

W ubiegłym tygodniu na zebraniu Zarządu Podokręgu Częstochowa przyjęta została rezygnacja Bartosza Rachwała z funkcji Prezesa i Członka Zarządu. Po dokooptowaniu do składu Zarządu Kolegi Roberta Załęskiego został on następnie wybrany nowym Prezesem Podokręgu Częstochowa.

Raków ogłosił nowego prezesa!

Raków ogłosił nowego prezesa!

Janusz Żyła prezesem Rakowa

Nowym prezesem RKS-u Raków Częstochowa został Janusz Żyła. 43-letni warszawianin na tym stanowisku zastąpił Michała Świerczewskiego, który tę funkcję piastował tymczasowo od 24 lutego 2016 roku, do momentu wyboru nowego prezesa.

Z żałobnej karty – Dariusz Szymanek nie żyje!

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. W wieku 55 lat zmarł nagle były prezes LKS Sparty Lubliniec, obecny członek i wieloletni działacz. To niepowetowana strata dla środowiska piłkarskiego nie tylko naszego regionu.

Zbigniew Boniek ponownie prezesem PZPN, deklasacja w głosowaniu

E Zbigniew Boniek ponownie prezesem PZPN, deklasacja w głosowaniu

Pogrzeb tragicznie zmarłego Prezesa Iskry Mokrzesz w środę 24 sierpnia

Ustalona została data pogrzebu tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym Prezesa Iskry Mokrzesz, członka Komisji Rewizyjnej CzOZPN Konrada Tyrasa. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 24 sierpnia o godz. 14:00 w Kościele Św.Maksymiliana Marii Kolbego w Mokrzeszy.

Z żałobnej karty – Konrad Tyras nie żyje!

Tragedia na drodze! W czwartkowe popołudnie 18 sierpnia w wypadku samochodowym zginął Prezes Klubu Iskra Mokrzesz Konrad Tyras. Do tragicznego wypadku dwóch samochodów doszło na drodze Mstów - Zawada.

Z żałobnej karty – Kazimierz Szwedziński nie żyje!

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. 17 lipca zmarł Prezes Zarządu Sparty Lubliniec Kazimierz Szwedziński. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 20 lipca o godz. 11:00 w kościele Św. Krzyża, a ceremonia pogrzebowa na cmentarzu komunalnym w Lublińcu.

„Okręgówka” na mecie: KS Panki mistrzem i z awansem do IV ligi

Częstochowska "okręgówka" zakończyła sezon 2015/2016. Gratulacje za wygranie rozgrywek i awans do IV ligi dla KS Panki.

CzOZPN ma nowego Prezesa

Ze strony internetowej Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej można się dowiedzieć, że w sobotę 7 maja odbyły się wybory nowego prezesa tej organizacji. Funkcję tą przez najbliższą kadencję będzie pełnił Artur Szymczyk.
×