fbpx
poniedziałek, 26 lipca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Przerwa w rozgrywkach

Tag: przerwa w rozgrywkach

Lot Konopiska najlepszy na turnieju w Olsztynie

W niedzielę 21 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej w Olsztynie odbyła się III edycja turnieju organizowanego przez ORŁY Kusięta "Winter Jura Cup 2018" o zimowy Puchar Wójta Gminy Olsztyn. Najlepsi okazali się zawodnicy Lotu Konopiska.

Zaczynają grać! Tylko czy pogoda pozwoli na rozegranie sparingów?

W nadchodzący weekend sporo drużyn z naszego regionu rozegra pierwsze sparingowe mecze w 2018 roku. Tylko czy pogoda pozwoli na rozegranie spotkań towarzyskich? Czwartkowy mecz, który miał się odbyć w Kluczborku i w którym miały zagrać drużyny KS Panki i OKS Olesno został odwołany właśnie z powodu warunków atmosferycznych. Jak będzie w ten weekend?

Ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia

Wiosenne rozgrywki rozpoczną się dopiero w marcu, ale pewne jest że drużyny z naszego regionu będą chciały dobrze przygotować się do wiosny. Kluby szukają jeszcze zawodników i sparingpartnerów. Warto zatem od czasu do czasu zajrzeć do "ogłoszeń klubowych" w naszym serwisie.

Harmonogram meczów sparingowych Rakowa

Pierwszoligowy Raków Częstochowa przedstawił plan pierwszych sparingów przed wylotem na zgrupowanie w Turcji.

Raków szykuje się do rundy wiosennej

We wtorek od badań i testów pierwszy zespół Rakowa wznowił przgotowania do rundy wiosennej obecnego sezonu.

Zanim odpoczną od piłki grają jeszcze sparingi

Raków w II lidze oraz Skra w III lidze grać będą jeszcze w weekend o ligowe punkty, a w niższych klasach rozpoczął się tzw. okres roztrenowania.