fbpx
czwartek, 9 grudnia 2021
-1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Sędzia piłkarski

Tag: sędzia piłkarski

Czy mecze w weekend odbędą się? PROTEST SĘDZIÓW!

W najbliższy weekend na boiska w naszym regionie nie wybiegną częstochowscy sędziowie!

Nieudane Mistrzostwa Śląska dla naszych sędziów.

W sobotę 13 stycznia 2018 w Raciborzu rozegrane zostały XXIV Halowe Mistrzostwa Śląska Sędziów Piłki Nożnej. Spośród 12 drużyn najlepszą okazali się być sędziowie z Katowic, którzy dopiero po rzutach karnych pokonali swoich kolegów z Tychów. Rozjemcy z Częstochowy i Lublińca swoją przygodę w Mistrzostwach zakończyli na fazie grupowej.

Zmarł Sławomir Barański !

W piątek 22 grudnia 2017 w wieku 60 lat zmarł Sławomir Barański. Sędzia Zasłużony PZPN, od 32 lat związany z częstochowską organizacją sędziowską. Twórca i pomysłodawca serwisu astar.czest.pl, którego redagował od 15 lat.

Info ważne dla sędziów piłkarskich. Tych terminów nie można przegapić!

Nowy sezon rozgrywkowy rozpocznie się już niedługo. Piłkarscy sędziowie w naszym regionie już zdawali egzaminy biegowe i teoretyczne. Mają jednak także inne sprawy do załatwienia, a mianowicie opłacenie licencji sędziowskiej oraz opłacenie składki na tzw Koleżeński Fundusz Dyspozycyjny. Zbliżają się terminy obowiązkowych wpłat o których nie można zapomnieć pod rygorem wstrzymania obsady na zawody

Barca – PSG: UEFA nie ma litości wobec arbitra

Barca - PSG: UEFA nie ma litości wobec arbitra

Rozgrywki o punkty tuż, tuż. Warto wiedzieć co się zmieniło w przepisach!

W marcu zacznie się granie o ligowe punkty prawie na wszystkich frontach. O zmianach w przepisach sędziowie muszą wiedzieć, piłkarze i trenerzy dobrze by było żeby wiedzieli, a kibice też jakby wiedzieli byłoby wtedy super. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Byli blisko awansu do strefy medalowej ale przeciwnicy tym razem okazali się lepsi

W XXIII Halowych Mistrzostwach Śląska Sędziów Piłki Nożnej rozegranych w minioną niedzielę w Mysłowicach, spośród 12 drużyn najlepszą okazali się być sędziowie z Raciborza. Rozjemcy z Częstochowy i Lublińca byli blisko awansu do strefy medalowej ale w ćwierćfinałach przeciwnicy okazali się lepsi.

Ostatnia szansa aby się zapisać. Kurs zaczyna się 17 stycznia!

Jeśli lubisz piłkę - ba, chcesz brać aktywny udział w meczach piłkarskich - to masz niepowtarzalną szansę aby zostać sędzią piłkarskim. Rozpoczęcie kursu dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się w dniu 17-01-2017 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12

Na razie trenują, a jak wypadną w Mistrzostwach Śląska?

15 stycznia 2017 r. (niedziela) w Mysłowicach w Hali Sportowej MOSiR, ul. Ks Norberta Bończyka 32 rozegrane zostaną XXIII Halowe Mistrzostwa Sędziów Piłki Nożnej im. Edwarda Konopki. Sędziowie z Podokręgu Częstochowa i Podokręgu Lubliniec przygotowują się do tej imprezy i mocno trenują w halach sportowych. Jak wypadną w Mistrzostwach?

Zostań sędzią piłki nożnej – ostatnie miejsca na kursie dla kandydatów!

Jeśli lubisz piłkę - ba, chcesz brać aktywny udział w meczach piłkarskich - to masz niepowtarzalną szansę aby zostać sędzią piłkarskim. Rozpoczęcie kursu dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się w dniu 17-01-2017 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12.