fbpx
Strona główna Tagi Seniorzy

Tag: seniorzy

Olimpia Truskolasy z Pucharem Wójta Gminy Wręczyca Wielka

Olimpia Truskolasy okazała się najlepszym zespołem w XVIII Mistrzostwach Gminy Wręczyna Wielka w Halowej Piłce Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy, które rozegrane zostały w niedzielę 28 stycznia.

Lot Konopiska najlepszy na turnieju w Olsztynie

W niedzielę 21 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej w Olsztynie odbyła się III edycja turnieju organizowanego przez ORŁY Kusięta "Winter Jura Cup 2018" o zimowy Puchar Wójta Gminy Olsztyn. Najlepsi okazali się zawodnicy Lotu Konopiska.

Amator Golce zdominował XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka

Z udziałem 6-ciu drużyn w niedzielę 26 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół we Wręczycy Wielkiej rozegrane zostały XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka w halowej piłce nożnej seniorów. Turniej zdominowała drużyna Amatora Golce, która "zgarnęła" większość nagród.

Znicz Kłobuck mistrzem po „złotym golu”!

W niedzielnym turnieju finałowym XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej seniorów im. Marka Sztolcmana najlepszy okazał się Znicz Kłobuck, który w finale, po „złotym golu” pokonał Amatora Golce.

Wygrana Liswarty Lisów w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Herby

Z udziałem 4-ch drużyn w niedzielę 19 lutego w Hali Sportowej w Herbach rozegrany został turniej o Puchar Wójta Gminy Herby. W 6-ciu meczach strzelono 57 goli, a najlepsza w rywalizacji okazała się drużyna Liswarty Lisów.

XVII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN im. Marka Sztolcmana – turniej finałowy 19 lutego

Finaliści XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego seniorów w HPN im. Marka Sztolcmana skompletowani. Z pierwszego turnieju eliminacyjnego (05-02-2017) awansowały drużyny KS Panki i Amator Golce. Z drugiego turnieju, który również rozegrano 5 lutego, do finałów awansowały Znicz Kłobuck i Liswarta Krzepice. 12 lutego stawkę sześciu finalistów uzupełniły Olimpia Truskolasy i Junior Szarlejka. W turnieju finałowym, 19 lutego, początek 13.30, nastąpi podział na dwie, 3–zespołowe grupy, a cała rywalizacja zakończy się spotkaniem finałowym.

Pierwsi finaliści już znani

W niedzielę 5 lutego w Kłobucku rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje eliminacyjne ramach XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów. Pierwszych 4-ch finalistów to : KS Panki, Amator Golce (I turniej eliminacyjny), Znicz Kłobuck i Liswarta Krzepice (II turniej eliminacyjny).

Unia Masłońskie wygrywa turniej „Winter Jura Cup 2016”

W Hali Sportowej w Olsztynie z udziałem 10 drużyn rozegrany został w niedzielę 11 grudnia halowy turniej piłki nożnej "Winter Jura Cup 2016". Wygrała Unia Masłońskie, a na podium znalazły się jeszcze drużyny Alkas Aleksandria i Grom Miedźno.

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Senior

12 drużyn w kategorii seniorów rywalizowało w Pawonkowie w kolejnym już turnieju w ramach 8-mej edycji ogólnopolskich turniejów halowych "Orzeł Cup". W turnieju padło 100 bramek co daje średnią ponad 3 bramki na mecz. Zwycięzcą turnieju okazał się Promil Kłobuck pokonując w wielkim finale drugą drużynę gospodarzy.

Orzeł Pawonków zaprasza na cykl ogólnopolskich turniejów halowych

Na 8-mą już edycję ogólnopolskich turniejów halowych praktycznie we wszystkich kategoriach wiekowych zaprasza Orzeł Pawonków. Turniejowe zmagania odbywać się będą w hali sportowej w Pawonkowie ul. Szkolna 1. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie zainteresowane zespoły.
×