fbpx
niedziela, 1 sierpnia 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Sezon 2015/2016

Tag: sezon 2015/2016

Grom Miedźno wygrał baraż i zostaje w „okręgówce”!

Barażowy mecz o pozostanie w częstochowskiej "okręgówce" Grom Miedźno - Liswarta Popów zakończył rozgrywki piłkarskie w regionie częstochowskim w sezonie 2015/2016. W nowym sezonie "okręgówka" nadal będzie w Miedźnie.

Lubliniecka Klasa „A” na mecie sezonu!

Niedzielnymi meczami ostatniej 26-tej kolejki zakończyły sie rozgrywki w lublinieckiej Klasie "A". Na koniec padło sporo goli ale zmian w tabeli już nie było. Po rocznej przerwie do częstochowskiej "okręgówki" wracają Warta Kamieńskie Młyny i LKS Sieraków Śląski.

Drugie miejsce daje awans do „okręgówki”. Rozstrzygnie ostatnia kolejka.

W lublinieckiej Klasie "A" w niedzielę 26 czerwca rozegrana zostanie ostatnia kolejka rozgrywek sezonu 2015/2016. Zwycięzca tych rozgrywek Warta Kamieńskie Młyny ma już wolne bo ich przeciwnik MLKS II Woźniki wycofał się wcześniej z rozgrywek. Emocje jednak będą bo zespół, który zajmie drugie miejsce (LKS Sieraków Śląski lub Promień Glinica) awansuje do częstochowskiej "okręgówki"

„Okręgówka”” 4-ch spadkowiczów już jest, 5-tego wyłoni mecz barażowy!

Ostatnim meczem sezonu w częstochowskiej "okręgówce" będzie mecz barażowy pomiędzy zespołami, które zajęły 6-te miejsca w grupach spadkowych.

Klasa „B” w Lublińcu na mecie sezonu: z awansem Unia II Kalety i Płomień...

No i już wszystko jasne w rozgrywkach lublinieckiej Klasy "B". Niedzielnymi meczami w grupie mistrzowskiej zakończone zostały rozgrywki. Awans do Klasy "A" uzyskały Unia II Kalety i Płomień Przystajń. Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym sezonie w wyższej klasie rozgrywkowej.

Zostały 2 kolejki do końca, zacięta walka o 2-gie miejsce

Do zakończenia rozgrywek w lublinieckiej Klasie "A" zostały 2 kolejki, które zostaną rozegrane 19 i 26 czerwca. Awans do "okręgówki' z pierwszego miejsca zapewniła sobie już wcześniej Warta Kamieńskie Młyny. O drugie miejsce dające być może awans rywalizują jeszcze LKS Sieraków Śląski i Promień Glinica. Ciekawe co z tego wyniknie?

Z żałobnej karty – Jan Szołtysik nie żyje!

16 czerwca 2016 roku zmarł były Prezes Zarządu Unii Kalety Jan Szołtysik. Wcześniej był piłkarzem tego Klubu, a także działaczem i wielkim społecznikiem kaletańskiego sportu.

Albo KS Panki albo Pogoń Kamyk z awansem do IV ligi

Sobotnie mecze ostatniej już kolejki w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki" zadecydują która z drużyn : KS Panki czy Pogoń Kamyk w przyszłym sezonie zagra w IV lidze.

Klasa „B” na mecie: ostatnia kolejka nic już nie zmieniła

W obu grupach częstochowskiej Klasy "B" ostatnia weekendowa kolejka w sezonie 2015/2016 nic już nie zmieniła jeśli chodzi o zespoły, które walczyły jeszcze o awans do Klasy "A". Ważyły się co prawda losy wicemistrzostwa tak w jednej jak i w drugiej grupie ale nic już w tabelach się nie zmieniło.

„Okręgówka”: zaskakujące wyniki sobotnich meczów, a w grze o awans zostały 2 zespoły

Sobotnie mecze w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki" sypnęły niespodziankami. Oznacza to, że w grze o awans do IV ligi zostały już tylko 2 drużyny.