fbpx
czwartek, 24 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Snajper

Tag: snajper

[Statystyki] Kamil Wojtyra na czele klasyfikacji strzelców w „okręgówce”

W rozegranej w weekend (6-7 października) 11 kolejce Klasy Okręgowej "Football Factory" padło aź 47 goli! Najwięcej, bo aż 13 w Pankach, gdzie KS...

Klasa Okręgowa: 107 strzelonych goli po 3 kolejkach i jeden lider klasyfikacji strzelców.

W zakończonej w niedzielę 19 sierpnia 3 kolejce Klasy Okręgowej, na listę strzelców aż 4 razy zapisał się Bogusław Borowiec ze Sparty Lubliniec. Łącznie w tej kolejce strzelono 37 goli ! Liderem klasyfikacji strzelców - Tomasz Pasieka z KS Panki.

„Okręgówka”: ciasno wśród najlepszych strzelców!

W częstochowskiej Klasie Okręgowej wśród najlepszych strzelców zrobiło się ciasno. Lider (Bartosz Gliński z Zielonych Żarki) ma strzelonych 20 goli, kolejni zawodnicy 19 i 18. Następna dwójka z 16 golami goni czołówkę.

Andrzej Szarmach w Częstochowie będzie prezentował swoją książkę

W najbliższy czwartek 22 września 2016r. wszyscy sympatycy i kibice piłki nożnej naszego miasta i okolic, będą mieli możliwość spotkania się z legendą polskiej piłki nożnej ale przede wszystkim, z człowiekiem „dużego formatu” jakim jest niewątpliwie postać Andrzeja Szarmacha.

Kto zdobył bramkę roku? FIFA nominowała [GŁOSUJ]

Zlatan Ibrahimović i Neymar znaleźli się wśród nominowanych do FIFA Nagrody Puskasa, przyznawanej za najpiękniejszą bramkę roku.

Ziarnko do ziarnka i … można zostać „królem strzelców”

W pierwszej kolejce III ligi żaden z zawodników nie zdobył więcej jak 1 gola. W IV lidze hat-tricka ustrzelił 1 zawodnik. W "okręgówce" także mamy na czele snajpera z hat-trickiem na koncie.