fbpx
Strona główna Tagi Sponsorzy

Tag: sponsorzy

Młodzież Skry będzie grać w nowych strojach. Klub podpisał umowę z firmą KiK

Młodzież Skry będzie grać w nowych strojach. Klub podpisał umowę z firmą KiK

Kadra „znosi złote jaja”, PZPN zarobi fortunę

Kadra "znosi złote jaja", PZPN zarobi fortunę

Zaskakujący cios w reprezentację piłkarską Polski

Orange Polska nie przedłuży umowy sponsorowania piłkarskiej reprezentacji Polski

Raków pozyskał kolejnego sponsora

Dystrybutor farmaceutyczny Storkpharm został nowym sponsorem Rakowa. Nawiązanie współpracy oznacza, że na koszulkach częstochowskiego zespołu pojawią się dwa loga, które będą reklamować produkty tej firmy.

Takich dysproporcji nie ma nigdzie w piłkarskiej Europie

Szachtar Donieck i Dynamo Kijów wydają na transfery miliony euro, ale większość ukraińskich klubów z trudem wiąże koniec z końcem, a piłkarze przez kilka miesięcy nie dostają pensji.

Czterech kolejnych sponsorów w Rakowie

Prezes częstochowian Krzysztof Kołaczyk może mieć powody do zadowolenia, bo kolejne cztery firmy postanowiły dołączyć do grupy sponsorów Rakowa. W gronie firm, które postanowiły podpisać z II-ligowym klubem umowy znalazły się: „Jurajska”, „Toyota”, „Olkam” oraz „Flek – System”.

Skra ma nowego tytularnego sponsora

KS JDB Skra Częstochowa w niedzielę zagra na pięknej "Lorecie" po raz pierwszy o ligowe punkty. W czwartek działacze Skry zaprezentowali swojego nowego sponsora: firmę Jurajski Dom Brokerski SA, która będzie w nazwie drużyny.

Skra pozyskała nowego sponsora

Częstochowska Skra pozyskała nowego sponsora, który oficjalnie zostanie przedstawiony na czwartkowej (22-03 g.17) konferencji prasowej.

Artur Szymczyk najlepszym działaczem sportowym w 2011 roku

Na najlepszego działacza sportowego w 2011 roku w Plebiscycie częstochowskiego oddziału Gazety Wyborczej oraz Regionalnej Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie oraz Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy wybrany został Prezes częstochowskiej Skry Artur Szymczyk.

Skra ma nowego sponsora tytularnego

W nowym sezonie popularne "skrzaki" przystąpią do rozgrywek pod nazwą SKRA KOCELA Częstochowa !
×