fbpx
Strona główna Tagi Sympatyk sportu

Tag: sympatyk sportu

Zmarł Sławomir Barański !

W piątek 22 grudnia 2017 w wieku 60 lat zmarł Sławomir Barański. Sędzia Zasłużony PZPN, od 32 lat związany z częstochowską organizacją sędziowską. Twórca i pomysłodawca serwisu astar.czest.pl, którego redagował od 15 lat.

Z żałobnej karty – Jan Cichoń nie żyje!

Bardzo smutna informacja dotarła do naszej redakcji. W wieku 62 lat zmarł długoletni pracownik KOS "Victoria" Częstochowa i Jego wierny sympatyk ś.p. Jan Cichoń. To nieodżałowana strata nie tylko Klubu z ul. Krakowskiej 80 ale całego środowiska piłkarskiego z naszego regionu.

Z żałobnej karty – Roman Lis nie żyje!

To nie do wiary - w czwartek do południa dzwonił do mnie w sprawie niedzielnego halowego turnieju w Ostrowach poświęconego pamięci sędziego Marka Szczypióra, a po południu zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

Z żałobnej karty : nie żyje Włodzimierz Łukomski

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. Zmarł wieloletni działacz piłkarski, v-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej śp. Włodzimierz Łukomski.

Z żałobnej karty : Jerzy Szmitkowski nie żyje!

W dniu 12 kwietnia 2013 roku w wieku 88 lat zmarł wielki entuzjasta i sympatyk częstochowskiego sportu Jerzy Szmitkowski.
×