fbpx
Strona główna Tagi Szczebel CzOZPN

Tag: szczebel CzOZPN

„Okręgówka”: snajperzy wystąp po 11-tu kolejkach!

W miniony weekend w 11-tej kolejce rozgrywek w obu grupach częstochowskiej "okręgówki" padło aż 65 goli. W gr.I bilans strzelonych goli to 277, a w gr.II 278. Łącznie zatem w I rundzie tych rozgrywek bramkarze wyciągali piłkę z siatki aż 555 razy.

Mieli zagrać o awans do finału PP – zagrają dopiero 17 kwietnia!

Dopiero 17 kwietnia (oczywiście jak pozwolą na to warunki pogodowo-terenowe) poznamy drugiego finalistę Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN.

Puchar Polski w regionie : pierwszy finalista juz znany!

W sobotę w Kamyku rozegrany został pierwszy mecz półfinałowy w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu CzOZPN.

Puchar Polski : Skra wygrała z Pilicą i awansowała do półfinału

W środę 6 marca o g. 18:00 na "Lorecie" rozegrany został zaległy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN. Skra II Częstochowa w składzie III-ligowym wygrała z Pilicą Koniecpol 4:0

Puchar Polski : 3-ch półfinalistów już znamy, 4-tego poznamy nieco później!

W środę rozegrano 3 mecze ćwierćfinałowe w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu CzOZPN. Poznaliśmy 3 zespoły, które awansowały do półfinałów. Ostatnim półfinalistą będzie zwycięzca meczu Skra II Częstochowa - Pilica Koniecpol. Termin tego meczu nie został jeszcze ustalony.

Pucharowa środa ! Stawką awans do półfinałów !

W środę 26 września rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu CzOZPN. Zwycięzcy tych spotkań awansują do fazy półfinałowej.

Puchar Polski w regionie : Orzeł Kiedrzyn uzupełnił stawkę ćwierćfinalistów!

W zaległym meczu Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN Orzeł Kiedrzyn wygrał z Rakowem II Częstochowa 2:1 i uzupełnił stawkę ośmiu drużyn które zagrają w ćwierćfinale tych rozgrywek w naszym regionie.
×