fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Terminarz

Tag: terminarz

Poznaliśmy terminarz 27 i 28. kolejki PKO Ekstraklasy

Znamy już dokładne terminy 27 i 28. kolejki rundy zasadniczej PKO Ekstraklasy. Raków Częstochowa zmierzy się w nich kolejno ze Śląskiem Wrocław i ŁKS-em...

Terminy meczów Rakowa w pierwszych kolejkach sezonu 2019/20

Ekstraklasa S.A. ogłosiła dokładny terminarz pierwszych 4 kolejek sezonu 2019/20. Raków Częstochowa pierwszy mecz rozegra "u siebie" w Sosnowcu w sobotę 20 lipca o...

Skra zadebiutuje w rozgrywkach II ligi meczem w Radomiu.

Rozgrywki II ligi podobnie jak Nice 1 Liga rozpoczną się 21 lipca. Skra wystąpiła do PZPN o to, aby pierwsze trzy mecze rozegrać na wyjeździe i tym samym dostosować obiekt na Loretańskiej do wymogów II ligi. Ostatecznie cztery pierwsze mecze Skrzaki zagrają na wyjeździe.

Raków nowy sezon rozpocznie u siebie meczem z Puszczą Niepołomice

PZPN w czwartek 21 czerwca ogłosił terminarz Nice I ligi na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się już za miesiąc 21 lipca.

Chojniczanka wnioskuje o przełożenie meczu z Rakowem

Chojniczanka Chojnice złożyła wniosek do PZPN o przełożenie meczu 20. kolejki Nice I ligi z Rakowem Częstochowa. Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane 2 marca o godzinie 20:00.

„Okręgówka” zacznie 12 sierpnia !

Osiemnaście zespołów rozpocznie za 3 tygodnie rywalizację w Klasie Okręgowej w sezonie 2017/2018.

Ważne: koniec z obligatoryjnym terminem dwóch ostatnich kolejek

Od 1 lipca 2017 r. w rozgrywkach prowadzonych przez Śląski ZPN nie obowiązuje zasada, że dwie ostatnie kolejki muszą być rozegrane obligatoryjnie w tym samym terminie. Jedynym obostrzeniem jest to, że termin meczu ostatniej kolejki nie może przypadać po zakończeniu rozgrywek.

Terminarz III ligi: Skra zacznie u siebie!

Lubuski ZPN ustalił terminarz grupy trzeciej III ligi na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 5 sierpnia do 19 listopada. Skra Częstochowa rozpocznie nowy sezon meczem na własnym stadionie z drugą drużyną Miedzi Legnica

Raków poznał terminarz spotkań w Nice I lidze

PZPN ogłosił terminarz Nice I ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki rundy jesiennej rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. Jesienią zostanie rozegrane 19 kolejek.

W III lidze nowy sezon rozpocznie się 30 lipca. Skra zacznie od wyjazdu do...

W Opolu na zebraniu przedstawicieli 18 klubów, które grać będą w nowej III lidze (dolnośląsko-lubusko-opolsko-śląska - tzw. III grupa) podano terminarz rundy jesiennej tych rozgrywek. Pierwsze mecze nowego sezonu rozegrane zostaną 30 lipca. Runda zakończy się 19 listopada.