Strona główna Tagi Victoria

Tag: Victoria

Victoria straciła pierwsze punkty w okręgówce i niemal całą przewagę

Wystarczył jeden remis i częstochowska Victoria straciła niemal całą przewagę, jaką wypracowała sobie, wygrywając w lidze okręgowej cztery pierwsze mecze sezonu. Potknięcie lidera wykorzystały KS Panki, Lotnik Kościelec i Polonia Poraj.

Victoria Częstochowa wygrała XV Memoriał Pędziacha [ZDJĘCIA]

Sześć drużyn rywalizowało 21 sierpnia w XV Memoriale im. Wojciecha Pędziacha. Po trzynastu latach na najwyższy stopień podium wrócili gospodarze imprezy - częstochowska Victoria.

Victoria wygrywa w okręgówce. Nie straciła punktu

Częstochowska Victoria lideruje w tabeli ligi okręgowej. Spadkowicz wygrał trzy spotkania i zdobył dotychczas komplet punktów.

Victoria Częstochowa nadal w IV lidze!

W nowym sezonie (początek 10 sierpnia) częstochowska Victoria nadal grać będzie w IV lidze śląskiej.

Victoria przegrała baraż i spadła do okręgówki

Częstochowska Victoria w sezonie 2013/14 występować będzie w lidze okręgowej. W rozegranym w sobotę w Rudzie Śląskiej barażu o utrzymanie w IV lidze wyraźnie - 1:5 - uległa Unii Racibórz.

W barażu o pozostanie w IV lidze Unia Racibórz o „niebo” lepsza od Victorii!

W sobotnie południe na boisku Grunwaldu w Rudzie Śląskiej rozegrany został mecz barażowy o pozostanie w IV lidze. Niestety częstochowska Victoria poległa w tym meczu aż 1:5, a to oznacza, że status IV-ligowego zespołu zachowała Unia Racibórz.

Pojedynek Victorii o IV ligę jak w westernie. W sobotę, w samo południe

Tylko jedno spotkanie rozegrają piłkarze częstochowskiej Victorii i Unii Racibórz w barażu o pozostanie w IV lidze. Decydujący mecz odbędzie się w sobotę o godz. 12 w Rudzie Śląskiej.

Baraż o pozostanie w IV lidze – już w sobotę, tylko 1 mecz na...

W sobotę 29 czerwca o g. 12 na boisku Grunwaldu Ruda Śląska zostanie rozegrany mecz barażowy o pozostanie w IV lidze : Victoria Częstochowa - Unia Racibórz. Który zespół zagra w nowym sezonie w IV lidze?

Victoria Częstochowa o pozostanie w IV lidze zagra baraż z Unią Racibórz

Piłkarze częstochowskiej Victorii w barażu o utrzymanie w IV lidze zmierzą się z Unią Racibórz. Obydwa zespoły w swoich grupach zajęły 14. pozycje.

Victoria Częstochowa ma jeszcze szanse utrzymać się w IV lidze!

Wprowadzana od nowego sezonu reforma III ligi niejako wymusiła na koniec tego sezonu pewne zmiany także w IV lidze.
×