fbpx
Strona główna Tagi Walkower

Tag: walkower

„Okręgówka”: nie będzie do trzech razy sztuka. Jest walkower!

Najpierw walkower dla Lotnika. Później odwołanie MLKS-u Woźniki. Potem nowy termin meczu .... i tym razem walkower dla drużyny z Woźnik. Wszystko to dotyczyło meczu z 9-tej kolejki częstochowskiej "okręgówki".

Walkowery w Klasie „A”. Zmiany w tabelach w gr.I i w gr.II

"A"-klasowe rozgrywki to emocje, dużo goli i ... niestety regulaminowe potknięcia niektórych drużyn. Wydział Gier CzOZPN w związku z tym zmuszony był zweryfikować wyniki niektórych meczów tak w gr.I jak i w gr.II. W tej sytuacji wiadomo tabele rozgrywek uległy zmianom.

Sypnęło walkowerami w Klasie „B”. Zmiany w tabelach w gr.I i w gr.II

"B"-klasowe rozgrywki to emocje, dużo goli i ... niestety regulaminowe potknięcia niektórych drużyn. Wydział Gier CzOZPN w związku z tym zmuszony był zweryfikować wyniki niektórych meczów tak w gr.I jak i w gr.II. W tej sytuacji wiadomo tabele rozgrywek uległy zmianom.

Zamieszanie na koniec I ligi. Możliwe walkowery

Zamieszanie na koniec I ligi. Możliwe walkowery

Obustronny walkower (???) – zadowolonych nie ma !!!

W Klasie "A" w Podokręgu Lubliniec w I kolejce obecnego sezonu nie odbył się mecz Ruch Kochanowice - Błękitni Herby. Na mecz nie dojechali sędziowie i mimo poszukiwań na szybko kogoś kto by "pogwizdał" chętnego nie znaleziono.

Po 3 punkty bez gry dla Rakowa (w II lidze) i dla Skry (w...

W sobotniej kolejce tak w II jak i w III lidze częstochowskie zespoły pauzują ale w tabelach będzie można im dopisać po 3 punkty.
×