fbpx
czwartek, 24 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Wspólpraca klubów

Tag: wspólpraca klubów

Raków + Skra = Współpraca !

W piątkowy wieczór o 19:21 na Promenadzie im.Czesława Niemena w Częstochowie doszło do prezentacji drużyny Rakowa przed nowym sezonem NICE 1 Ligi. Podczas tego wydarzenia doszło również do podpisania umowy o współpracę na rzecz częstochowskiej piłki nożnej pomiędzy Prezesami Rakowa oraz Skry.

Nie ma Brzęczka, nie ma Błaszczykowskiego. Współpraca z Borussią …..

Nie ma Brzęczka, nie ma Błaszczykowskiego. Współpraca z Borussią też pod znakiem zapytania?

Współpraca klubów idzie w dobrą stronę!

W środę przedstawiciele Rakowa byli gospodarzami pierwszego z trzech planowanych szkoleń przeznaczonych dla trenerów klubów współpracujących z Rakowem. Cykl szkoleń oparty jest o program Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB), który systematycznie jest wdrażany w naszym kraju.

Kluby partnerskie już wspólnie pracują

Na pierwsze efekty współpracy częstochowskich klubów, nie trzeba było długo czekać. W czwartek, połączone drużyny Rakowa i Victorii z roczników 1996 i 1997, rozegrały wewnętrzną gierkę.

Trzy piłkarskie kluby łączą siły. Będą się dzielić wiedzą i zawodnikami

Działacze trzech częstochowskich klubów piłkarskich: Rakowa, Victorii i KS Stradom poinformowali w środę o nawiązaniu współpracy.

Współpraca rozpoczęta! Raków, Victoria, Stradom

W jedności siła! Z takiego założenia wyszli prezesi: Rakowa, Victorii i Stradomia, którzy w środę podczas wspólnie zorganizowanej konferencji prasowej podpisali umowę o współpracy. – Myślimy globalnie o częstochowskiej piłce – mówili jednym głosem włodarze trzech częstochowskich klubów piłkarskich.

Nowe pomysły, nowe inicjatywy ?

W środę 27 marca 2013 roku odbędzie się pierwsza w historii częstochowskiej piłki nożnej, wspólna konferencja prasowa, w której udział wezmą przedstawiciele: KS Raków Częstochowa, KOS Victoria Częstochowa oraz KS Stradom Częstochowa.