fbpx
Strona główna Tagi żaki

Tag: żaki

Mateusz Zachara zagra w słowackiej ekstraklasie!

Mateusz Zachara został nowym zawodnikiem słowackiego FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa. FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa jest beniaminkiem słowackiej ekstraklasy. Nowy klub wychowanka...

Cykl halowych turniejów w Pawonkowie rozpoczęty.

W Pawonkowie rozegrany został pierwszy z dziewięciu turniejów w ramach ósmego już cyklu ogólnopolskich turniejów halowych "Orzeł Cup". Na początek grali żacy, a w najbliższy weekend będą rywalizować orliki i młodziki..

Zagrają o Puchar Prezesa KS Olimpia Huta Stara i dla Filipa

10 stycznia odbędzie się Halowy Turniej Piłkarski w kategorii żaków o Puchar Prezesa KS Olimpia Huta Stara. Dochód z imprezy organizatorzy postanowili przekazać na leczenie Filipa Sulińskiego.

Żaki „Okszy” Łobodno mistrzami Powiatu Kłobuckiego

W minioną niedzielę w Kamyku rozegrano halowe mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w kategorii żaków. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze Okszy Łobodno

Żak Cup Kamyk 2012 – wyniki !

W miniony weekend w Kamyku odbył się turniej halowy żaków w roczniku 2004, w którym najlepszym zespołem okazał się Orzeł Kiedrzyn.

Turniej „żaków” na Stradomiu. UKS Raków najlepszy!

Kolejny turniej tym razem dla "żaków" (r. 2003/04) zorganizował w nowej Hali Sportowej przy SP 21 Klub Sportowy Stradom.

[FOTO] RAKI CUP 2012 za nami

W niedzielę 5 lutego w Hali Sportowej w Olsztynie odbył się I Halowy Turniej Żaków Raki Cup 2012. Na parkiecie rywalizowali młodzi adepci futbolu z rocznika 2003 i młodsi. Organizatorem imprezy był klub RKS Raków Częstochowa oraz APN Częstochowa

Najmłodsi adepci futbolu pograją w Olsztynie

W niedzielę 5 lutego w Hali Sportowej w Olsztynie odbędzie się I halowy turniej piłkarski żaków. Na parkiecie rywalizować będą młodzi adepci futbolu z rocznika 2003/2004.
×