Strona główna Tagi Zdjęcia

Tag: zdjęcia

[FOTO] W grupie I bez niespodzianek, w grupie II wysoka porażka Kamienicy Polskiej

W sobotę 27 pażdziernika rozegrano 11 kolejkę w częstochowskich Klasach "A". W grupie I faworyci zgodnie wygrali swoje spotkania. Wysoko, bo aż 9:0 lider z...

[FOTO] Raków pokonuje w sparingu Legionovię Legionowo

W porannym sobotnim sparingu w Ząbkach pod Warszawą, Raków Częstochowa pokonał Legionovię Legionowo. Był to piąty sparing Rakowa przed rozpoczęciem rozgrywek w Nice I lidze.

[FOTO] Galeria pełna zdjęć !

Każdego weekendu w naszej galerii przybywa ujęć z piłkarskich spotkań w regionie. Zapraszamy zatem do obejrzenia zdjęć z minionej niedzieli.

„Okręgówka” : Amator Golce – Lot Konopiska w obiektywie aparatu

Aż 9 goli zobaczyli kibice w Golcach, gdzie Lot Konopiska wygrał z miejscowym Amatorem 6:3. Zdjęcia z tego meczu można zobaczyć w naszej galerii.

[FOTO] „Derby” w Kamienicy Polskiej dla Pilicy

W "derbowym" meczu IV ligi rozegranym w Kamienicy Polskiej drużyna Pilicy Koniecpol pokonała gospodarzy 3:1. W meczu w Żarkach Raków II musiał uznać wyższość Zielonych, którzy wygrali 1:0

[FOTO] A-klasowe „derby” w obiektywie !

Zapraszamy do galerii, w której pojawiły się zdjęcia Łukasza Kardynała z derbowego meczu Klasy "A" pomiędzy Gromem Miedźno, a Okszą Łobodno.

[FOTO] II liga, okręgówka i klasa „A” w obiektywie!

Sporą porcję zdjęć zamieściliśmy w naszej galerii. Zapraszamy do oglądania migawek z meczów II ligi, Klasy Okręgowej oraz Klasy "A". Autorami zdjęć są Krzysztof Bolkowski oraz Łukasz Kardynał

[FOTO] Zdjęcia z meczu Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych

Zapraszamy do galerii zdjęć, w której pojawiły się zdjęcia autorstwa Krzysztofa Bolkowskiego z meczu II ligi pomiędzy drużynami Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych, rozegranego w środę 5 czerwca.

[FOTO] Klasa Okręgowa w obiektywie

Zapraszamy do galerii zdjęć, w której czekają fotografie autorstwa Marty Siewior z ostatnich hitowych meczów Klasy Okręgowej. MLKS Woźniki - Polonia Poraj oraz Polonia Poraj - Raków II Częstochowa.

Zdjęcia i wypowiedzi trenerów po meczu Raków – Rozwój

"Zwycięstwem z Rakowem Częstochowa zapewniliśmy sobie spokojne utrzymanie w drugiej lidze. Życzę trenerowi Jerzemu Brzęczkowi aby powrócił do serii zwycięstw, bo na pewno na to zasługuje" powiedział po meczu z Rakowem trener Rozwoju Katowice Mirosław Smyła
×