fbpx
Strona główna Tagi Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Tag: Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Info z CzOZPN

Informacja z zebrania Zarządu CzOZPN z dnia 09-02-2017

Czy to znów są „rozgrywki” przed rozgrywkami ???

Mimo zimowej przerwy w rozgrywkach Kluby powinny wiedzieć co się dzieje w "centrali". Informacji o unieważnieniu przez Sąd wyborów w CzOZPN w dniu 7 maja 2016 roku brak. Czy to znów są "rozgrywki" przed rozgrywkami ???

CzOZPN ma nowego Prezesa

Ze strony internetowej Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej można się dowiedzieć, że w sobotę 7 maja odbyły się wybory nowego prezesa tej organizacji. Funkcję tą przez najbliższą kadencję będzie pełnił Artur Szymczyk.

Odpowiedź Zarządu Podokręgu na komunikat Zarządu CzOZPN

4 marca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Podokręgu Częstochowa. Nieco później Zarząd CzOZPN na swoim posiedzeniu w dniu 16 marca uznał przeprowadzone wówczas wybory za nieważne. Mamy odpowiedź Zarządu Podokręgu w tym temacie.

Burzliwe obrady trwały wtedy ponad 5 godzin, a i tak wszystko na nic!!!

4 marca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Podokręgu Częstochowa. Nie dość, że obrady były dosyć burzliwe, a dyskusje momentami niesmaczne to okazało się, że Zarząd CzOZPN na swoim posiedzeniu w dniu 16 marca uznał przeprowadzone wówczas wybory za nieważne. Ciekawe czy kiedyś i kiedy nastąpi porządek w piłkarskich władzach częstochowskiej piłki.

Podokręg Częstochowa: w piątek zebranie sprawozdawczo-wyborcze

W piątek 4 marca o godz. 17:00 (I termin) i 17:15 (II termin) w sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy (ul.Śląska 11/13) odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Podokręgu Częstochowa
×