fbpx
wtorek, 29 września 2020
14.1 C
Częstochowa

Terminarz ligowy Rakowa II Częstochowa

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Już w weekend 25-26 lipca swoje rozgrywki rozpocznie Raków II Częstochowa. Poniżej prezentujemy terminarz Haiz IV ligi na rundę jesienną sezonu 2020/2021.

Kolejka nr 1

2020-07-25 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-07-25 (17:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-07-25 (17:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-07-25 (17:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-07-25 (17:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-07-25 (17:00) RKS GRODZIEC – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-07-25 (17:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-07-25 (17:00) JSP SZCZAKOWIANKA – AKS MIKOŁÓW

 

Kolejka nr 2

2020-07-31 (18:00) KP WARTA ZAWIERCIE – RKS GRODZIEC

2020-08-01 (17:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – AKS MIKOŁÓW

2020-08-01 (17:00) LKS UNIA KOSZTOWY – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-08-01 (17:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

2020-08-01 (17:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-08-01 (17:00) MKS MYSZKÓW – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-08-02 (15:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-08-02 (17:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – TS SZOMBIERKI BYTOM

 

Kolejka nr 3

2020-08-08 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-08-08 (17:00) TS SZOMBIERKI BYTOM-LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-08-08 (17:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK-KS RUCH RADZIONKÓW

2020-08-08 (17:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-MKS MYSZKÓW

2020-08-08 (17:00) RKS GRODZIEC-BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-08-08 (17:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE-KP WARTA ZAWIERCIE

2020-08-08 (17:00) JSP SZCZAKOWIANKA-KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-08-08 (17:00) AKS MIKOŁÓW-LKS UNIA KOSZTOWY

 

Kolejka nr 4

2020-08-14 (19:19) KS RUCH RADZIONKÓW – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-08-15 (17:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-08-15 (17:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – AKS MIKOŁÓW

2020-08-15 (17:00) KP WARTA ZAWIERCIE – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

2020-08-15 (17:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-08-15 (17:00) MKS MYSZKÓW – RKS GRODZIEC

2020-08-16 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-08-16 (17:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

 

Kolejka nr 5

2020-08-22 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-08-22 (17:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-08-22 (17:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-08-22 (17:00) RKS GRODZIEC – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-08-22 (17:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – MKS MYSZKÓW

2020-08-22 (17:00) JSP SZCZAKOWIANKA – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-08-22 (17:00) AKS MIKOŁÓW – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-08-22 (17:00) LKS UNIA KOSZTOWY – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

 

Kolejka nr 6

2020-08-29 (17:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-08-29 (17:00) KP WARTA ZAWIERCIE – AKS MIKOŁÓW

2020-08-29 (17:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-08-29 (17:00) MKS MYSZKÓW – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

2020-08-29 (17:00) KS RUCH RADZIONKÓW – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-08-29 (17:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-08-30 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-08-30 (17:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – RKS GRODZIEC

 

Kolejka nr 7

2020-09-05 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-09-05 (16:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-09-05 (16:00) RKS GRODZIEC – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-09-05 (16:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-09-05 (16:00) JSP SZCZAKOWIANKA – MKS MYSZKÓW

2020-09-05 (16:00) AKS MIKOŁÓW – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-09-05 (16:00) LKS UNIA KOSZTOWY – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-09-05 (16:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

 

Kolejka nr 8

2020-09-12 (16:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-09-12 (16:00) KP WARTA ZAWIERCIE – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-09-12 (16:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-09-12 (16:00) MKS MYSZKÓW – AKS MIKOŁÓW

2020-09-12 (16:00) KS RUCH RADZIONKÓW – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-09-12 (16:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-09-12 (16:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-09-13 (16:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

 

Kolejka nr 9

2020-09-19 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-09-19 (16:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-09-19 (16:00) RKS GRODZIEC – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-09-19 (16:00) JSP SZCZAKOWIANKA – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-09-19 (16:00) AKS MIKOŁÓW – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-09-19 (16:00) LKS UNIA KOSZTOWY – MKS MYSZKÓW

2020-09-19 (16:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-09-20 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – KP WARTA ZAWIERCIE

 

Kolejka nr 10

2020-09-26 (16:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-09-26 (16:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-09-26 (16:00) MKS MYSZKÓW – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-09-26 (16:00) KS RUCH RADZIONKÓW – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-09-26 (16:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-09-26 (16:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-09-26 (16:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – RKS GRODZIEC

2020-09-27 (16:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – AKS MIKOŁÓW

 

Kolejka nr 11

2020-10-03 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-10-03 (15:00) RKS GRODZIEC – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-10-03 (15:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-10-03 (15:00) AKS MIKOŁÓW – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-10-03 (15:00) LKS UNIA KOSZTOWY – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-10-03 (15:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-10-03 (15:00) KP WARTA ZAWIERCIE – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-10-04 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – MKS MYSZKÓW

 

Kolejka nr 12

2020-10-10 (15:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-10-10 (15:00) MKS MYSZKÓW – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-10-10 (15:00) KS RUCH RADZIONKÓW – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-10-10 (15:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-10-10 (15:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-10-10 (15:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-10-10 (15:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

2020-10-10 (15:00) RKS GRODZIEC – GKS GWAREK ORNONTOWICE

 

Kolejka nr 13

2020-10-17 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – RKS GRODZIEC

2020-10-17 (15:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-10-17 (15:00) JSP SZCZAKOWIANKA – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-10-17 (15:00) AKS MIKOŁÓW – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-10-17 (15:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-10-17 (15:00) KP WARTA ZAWIERCIE – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-10-17 (15:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – MKS MYSZKÓW

2020-10-18 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

 

Kolejka nr 14

2020-10-24 (15:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – MKS MYSZKÓW

2020-10-24 (15:00) KS RUCH RADZIONKÓW – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-10-24 (15:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – KP WARTA ZAWIERCIE

2020-10-24 (15:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-10-24 (15:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-10-24 (15:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – AKS MIKOŁÓW

2020-10-24 (15:00) RKS GRODZIEC – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-10-24 (15:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

 

Kolejka nr 15

2020-10-31 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-10-31 (14:00) JSP SZCZAKOWIANKA – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-10-31 (14:00) AKS MIKOŁÓW – RKS GRODZIEC

2020-10-31 (14:00) LKS UNIA KOSZTOWY – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2020-10-31 (14:00) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-10-31 (14:00) KP WARTA ZAWIERCIE – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-10-31 (14:00) BKS SARMACJA BĘDZIN – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-10-31 (14:00) MKS MYSZKÓW – KS RUCH RADZIONKÓW

 

Kolejka nr 16

2020-11-07 (12:30) LKS DRAMA ZBROSŁAWICE – JSP SZCZAKOWIANKA

2020-11-07 (14:00) LKS PRZEMSZA SIEWIERZ – KS RUCH RADZIONKÓW

2020-11-07 (14:00) KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – MKS MYSZKÓW

2020-11-07 (14:00) TS SZOMBIERKI BYTOM – BKS SARMACJA BĘDZIN

2020-11-07 (14:00) MLKS ZNICZ KŁOBUCK – RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.

2020-11-07 (14:00) MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE – KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2020-11-07 (14:00) RKS GRODZIEC – LKS UNIA KOSZTOWY

2020-11-07 (14:00) GKS GWAREK ORNONTOWICE – AKS MIKOŁÓW

 

Kolejka nr 17

2020-11-14 (13:30) JSP SZCZAKOWIANKA – LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

2020-11-14 (13:30) AKS MIKOŁÓW – LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

2020-11-14 (13:30) LKS UNIA KOSZTOWY – GKS GWAREK ORNONTOWICE

2020-11-14 (13:30) KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – RKS GRODZIEC

2020-11-14 (13:30) KP WARTA ZAWIERCIE – MLKS ZNICZ KŁOBUCK

2020-11-14 (13:30) MKS MYSZKÓW – TS SZOMBIERKI BYTOM

2020-11-14 (13:30) KS RUCH RADZIONKÓW – KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2020-11-15 (12:00) RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Raków zmieni Twoje życie. Dołącz do naszej drużyny!

Raków Częstochowa :Każdy, kto choć raz spróbuje pracy w piłce, daje się jej totalnie pochłonąć. Jest w tym coś...

Raków zmieni Twoje życie. Dołącz do naszej drużyny!

Raków zmieni Twoje życie. Dołącz do naszej drużyny!Każdy, kto choć raz spróbuje pracy w piłce, daje się jej totalnie pochłonąć. Jest w...

Kulisy meczu Raków Częstochowa – Cracovia [WIDEO]

Raków Częstochowa :W sobotnim meczu Czerwono-Niebieskich z Cracovią emocji nie brakowało do ostatnich sekund. Zapraszamy Was za kulisy remisowego starcia z "Pasami". ...

Kulisy meczu Cracovia – Raków Częstochowa

Kulisy meczu Cracovia - Raków CzęstochowaW sobotnim meczu Czerwono-Niebieskich z Cracovią emocji nie brakowało. Zapraszamy Was za kulisy remisowego starcia z "Pasami".Źródło:...

Mikołaj Biegański: „Przecierałem oczy patrząc na świetną grę kolegów”

Skra Częstochowa :Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w sezon 2020/2021. Po pięciu seriach gier Skra ma 10 punktów na koncie i plasuje się w...

Kulisy meczu: Bytovia Bytów – Skra Częstochowa | 26.09.2020

Kulisy meczu: Bytovia Bytów - Skra Częstochowa | 26.09.2020Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa

Kamil Piątkowski z powołaniem do reprezentacji Polski U-21

Raków Częstochowa :Kamil Piątkowski otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21 na październikowe zgrupowanie kadry. ...
- Reklama -
- REKLAMA -