Unia Dąbrowa Górnicza – Raków II 2:0

Raków Częstochowa : W meczu 7. kolejki grupy 1 Zina IV ligi rezerwy Rakowa przegrały 0:2 z Unią Dąbrowa Górnicza. Obie bramki dla rywali zdobył w drugiej połowie Radosław Sekuła. Wkrótce więcej o meczu. Unia Dąbrowa Górnicza – Raków II Częstochowa 2:0 (0:0) Bramki:1:0 – Radosław Sekuła 61.2:0 – Radosław Sekuła 78. Skład Rakowa (wyjściowy): Trelowski […]

W meczu 7. kolejki grupy 1 Zina IV ligi rezerwy Rakowa przegrały 0:2 z Unią Dąbrowa Górnicza. Obie bramki dla rywali zdobył w drugiej połowie Radosław Sekuła. Wkrótce więcej o meczu.

Unia Dąbrowa Górnicza – Raków II Częstochowa 2:0 (0:0)

Bramki:1:0 – Radosław Sekuła 61.2:0 – Radosław Sekuła 78.

Skład Rakowa (wyjściowy): Trelowski – Błasik, Krzyżak, Chłód, Piątkowski, Lenartowski, Oziębała, Danilczyk, P. Mizgała, Dzierbicki, Kosin.