fbpx
Ciekawostki VII Halowy Turnieju o Puchar Prezesa KS Olimpia za nami!

VII Halowy Turnieju o Puchar Prezesa KS Olimpia za nami!

-

W sobotę 2 lutego 2019r. już siódmy rok z rzędu Klub Sportowy Olimpia Huta Stara organizował halowy turniej trampkarzy(rocznik 2005 i młodsi) o puchar Prezesa KS Olimpia. W tym roku na przeciwko siebie stanęło osiem zespołów, w tym dwie drużyny gospodarzy. Ostatecznie najlepszym zespołem tegorocznego turnieju została Jagiellonia Tuszyn, która przez całe rozgrywki przeszła jak burza, drugą lokatę zajął zespół Naprzód Ostrowy. Olimpia uplasowała się ostatecznie na czwartym oraz piątym miejscu.

I KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 3-3
( F.Plebanek, samobójcza, K.Kamiński – T.Mazanek, M.Kasprzycki, B.Fiodorów)
Jagiellonia Tuszyn – Orzeł Kiedrzyn 9-1
(M.Rzakowski, J.Klukowski, B.Znojek, B.Coronado, S.Kurzawa, B.Sochackix4 - K.Stanek)
Naprzód Ostrowy – Akademia Przystajń 4-0
(S.Karoń, D.Karoń, K.Żurawskix2)
Olimpia II Huta Stara – Beniaminek Częstochowa 5-0
(P.Zasępa, W.Kołodziej, J.Ptaszek, K.Grochowina, samobójcza)

II KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Jagiellonia Tuszyn 0-6
( M.Rzadkowskix2, J.Klukowski, samobójcza, B.Znojek, B.Sochacki )
Warta Mstów – Orzeł Kiedrzyn 5-1
( M.Kasprzycki, T.Mazanek, J.Kabacikx2, Lipiński Ł-S.Cencora )
Naprzód Ostrowy – Olimpia II Huta Stara 3-0
(D.Karońx2, K.Żurawski)
Akademia Przystajń – Beniaminek Częstochowa
( B.Banasik x6, K.Kotarski, K.Lizurej, M.Kucharczyk )

III KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Orzeł Kiedrzyn 8-0
( K.Michalczykx2, F.Plebanekx3, K.Kamiński, F.Śnieżyński x2 )
Warta Mstów - Jagiellonia Tuszyn 0-12
( J.Klukowskix5, K.Znojekx2, B.Znojek, B.Jurek, S.Coronado, J.Klukowski, M.Rzadkowski )
Naprzód Ostrowy – Beniaminek Częstochowa 12-0
( S.Karoń, B.Kobyłkiewicz x3, D.Karońx4, K.Żurawskix2, O.Szypior x2 )
Akademia Przystajń – Olimpia II Huta Stara
( J.Ćwieląg - W.Kołodziej, M.Dekiela, Ł.Szymusiński )

Grupa A
Lp. Drużyna Bramki Punkty 
1. Jagiellonia Tuszyn 27-1 9 
2. Olimpia I Huta Stara 11-9 4 
3. Warta Mstów 8-16 4 
4. Orzeł Kiedrzyn 2-22 0 

Grupa B
Lp. Drużyna Bramki Punkty 
1. Naprzód Ostrowy 19-0 9 
2. Olimpia II Huta Stara 8-5 6 
3. Akademia Przystajń 10-7 3 
4. Beniaminek Częstochowa 0-27 0 

¼ FINAŁU
Olimpia I Huta Stara – Akademia Przystajń 3-1
(F.Plebanek, K.Michalczyk, K.Kamiński – N.Janik)
Warta Mstów - Olimpia II Huta Stara 4-3
(T.Mazanek x3, M.Kasprzycki – W.Kołodziej, K.Grochowina, J.Ptaszek)

Mecz o 7 Miejsce
Orzeł Kiedrzyn - Beniaminek Częstochowa 5-1
( Sz.Cencora x3, K.Stanek, J.Magacz – J.Janik )

Półfinał
Jagiellonia Tuszyn – Olimpia I Huta Stara 2-0
( B.Znojek, J.Klukowski )
Naprzód Ostrowy – Warta Mstów 
( B.Kobyłkiewicz, O.Leśnikowski, K.Żurawski )

Mecz o 5 Miejsce
Akademia Przystajń – Olimpia II Huta Stara 1-3
( N.Janik- W.Kołodziej, K.Grochowina, P.Zasępa )

Mecz o 3 Miejsce
Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 2-2 k.0-1
( samobójcze x2 - J.Kabacik, T.Mazanek )

Finał
Jagiellonia Tuszyn – Naprzód Ostrowy 3-1
(M.Rzadkowski, B.Sochacki, K.Znojek – D.Karoń )

Najlepszy Strzelec: Karoń Damian 8 kramek (Jagiellonia Tuszyn)
Najlepszy zawodnik: Jan Klukowski (jagiellonia Tuszyn)
Najlepszy Bramkarz: Gumola Kamil ( Jagiellonia Tuszyn)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Jagiellonia Tuszyn
2. Naprzód Ostrowy
3. Warta Mstów
4. Olimpia I Huta Stara
5. Olimpia II Huta Stara
6. Akademia Przystajń
7. Orzeł Kiedrzyn
8. Beniaminek Częstochowa

Źródło: Łukasz Wlazło / http://ksolimpiahsb.pl

Skomentuj :
×