Vladislavs Gutkovskis z występem przeciwko Turcji

Raków Częstochowa : Reprezentacja Łotwy przegrała z Turcją 1:2 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Od pierwszej minuty na boisku pojawił się napastnik Rakowa, Vladislavs Gutkovskis. „Gutek” był bardzo bliski strzelenia gola w 70. minucie spotkania. Piłka po zagraniu Robertsa Savajnieksa leciała wprost na jego głowę, lecz Łotysza uprzedził Merih Demiral, który posłał futbolówkę do […]

Reprezentacja Łotwy przegrała z Turcją 1:2 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Od pierwszej minuty na boisku pojawił się napastnik Rakowa, Vladislavs Gutkovskis.

„Gutek” był bardzo bliski strzelenia gola w 70. minucie spotkania. Piłka po zagraniu Robertsa Savajnieksa leciała wprost na jego głowę, lecz Łotysza uprzedził Merih Demiral, który posłał futbolówkę do własnej bramki. Zawodnik Czerwono-Niebieskich spędził na placu gry 80. minut.

Dla Łotyszy było to drugie spotkanie podczas październikowej przerwy reprezentacyjnej. W piątek podopieczni Dainisa Kazakevicsa przegrali 0:1 z Holandią. Reprezentacja Łotwy aktualnie z dorobkiem 5 punktów zajmuje 5. miejsce w tabeli grupy G.

Łotwa – Turcja 1:2 (0:0)

Bramki: Merih Demiral 70′ (s) – Serdar Dursun 75′, Burak Yılmaz 90′ (k)