fbpx
poniedziałek, 14 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

W poniedziałek świętujemy #NajlepszySezonWHistorii. Poznaj trasę przejazdu!

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :W poniedziałek po godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z bohaterami najlepszego sezonu w historii połączone z przejazdem drużyny głównymi ulicami Częstochowy! Poniżej prezentujemy trasę przejazdu autokaru.

Przejazd autokaru rozpocznie się około godziny 18:00. Końcowym przystankiem będzie stadion MSP „Raków”, gdzie o godzinie 19:00 zapraszamy na wspólne świętowanie zdobycia wicemistrzostwa i Pucharu Polski. Z uwagi na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne na trybunach zasiądzie ograniczona liczba kibiców. Konieczny będzie też odbiór darmowych biletów, które będą dostępne w kasie biletowej stadionu w niedzielę w godzinach 15:00-18:00. Jedna osoba będzie mogła pobrać maksymalnie dwie wejściówki. Bardzo przepraszamy, ale w związku z obecnymi obostrzeniami nie będziemy mogli wpuścić nikogo, kto nie będzie posiadał wejściówki, dlatego zachęcamy do jak najszybszego jej odebrania.   

 

Trasa przejazdu: 

Start: III Aleja NMP
Plac Biegańskiego
II Aleja NMP
Aleja Wolności
Aleja Niepodległości
Aleja Pokoju
ul. Łukasińskiego
ul. Limanowskiego
Meta: MSP „Raków”

 

Podczas przejazdu oraz na stadionie kibice będą mieli okazję podziękować drużynie za wspaniały sezon. Już teraz apelujemy do wszystkich obecnych o stosowanie się do obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19, a więc przede wszystkim do zachowywania dystansu społecznego.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Czerwono-Niebiescy wrócili do treningów!

Czerwono-Niebiescy wrócili do treningów!Po okresie urlopowym piłkarze Rakowa wrócili do treningów. Pierwsze zajęcia odbyły się na bocznym...
- Reklama -
- REKLAMA -