fbpx
czwartek, 15 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Weekendowy rozkład meczów drużyn Akademii

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed naszymi zespołami z Akademii Raków pracowite dni. Czerwono-niebiescy zmagania o ligowe punkty rozpoczną już w piątek.

Jako pierwszi na boisko wybiegną młodzi zawodnicy występujący w ligach Orlików. W Żarkach drużyna U-11 zagra z Zielonymi. Natomiast w Konopiskach U-10 zmierzy się z tamtejszym LOT-em. Obie konfrontacje rozpoczną się w piątek (4.09) o godzinie 17. 

 

Dzień później wyjazdowe spotkania rozegrają także nasze drużyny zmagające się w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Podopiecznych trenera Sebastiana Rybaka (U-17) czeka pojedynek z Odrą Opole. Z kolei U-15 prowadzone przez trenera Piotra Lenartowskiego zagra z Zagłębiem Lubin. 

 

W sobotę czekają nas także mecze na boisku przy ulicy Limanowskiego. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze U-16, a ich rywalem będzie Gwarek Zabrze. Następnie odbędzie się mecz ekipy U-14 ze Stadionem Śląskim Chorzów, a na deser zostanie nam pojedynek drużyny U-13 z GKS-em Katowice. 

 

Ligowe potyczki zakończą dwa niedzielne mecze. O 12 na „Limance” w I Lidze wojewódzkiej niepokonany zespół U-19 powalczy o 3 punkty w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast chłopcy z ekipy U-12, także w Częstochowie, podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała. 

 

Z kolei nasze trzy najmłodsze roczniki (U-9, U-8, U-7) udadzą się do Krakowa, gdzie odbędą mecze kontrolne z Wisłą Kraków. Wszystkie trzy mecze z zespołami Białej Gwiazdy rozpoczną się o godzinie 11  w niedzielę.

 

Harmonogram meczów ligowych: 

Piątek (4.09)
Zieloni Żarki – Akademia Raków (U-11) godz. 17
LOT Konopiska – Akademia Raków (U-10) godz. 17

 

Sobota (5.09)
Odra Opole – Akademia Raków (CLJ U-17) godz. 11
Akademia Raków (U-16) – Gwarek Zabrze godz. 11.30
Akademia Raków (U-14) – Stadion Śląski Chorzów godz. 14
Zagłębie Lubin – Akademia Raków (CLJ U-15) godz. 14.30
Akademia Raków (U-13) – GKS Katowice godz. 16.30

 

Niedziela (6.09) 
Akademia Raków (U-19) – Zagłębie Sosnowiec godz. 12
Akademia Raków (U-12) – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 15

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Jakub Arak: jakość piłkarska była po naszej stronie

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi strzelca pierwszej z bramek w meczu z Cracovią, Jakuba Araka. ...
- Reklama -
- REKLAMA -