fbpx

Kto najpopularniejszą drużyną w „B” i „A” klasie ?

Nie samymi meczami człowiek żyje. Dla klubów sportowych z aspiracjami kontakt z kibicami jest bardzo ważny. W dobie szybkiego przetwarzania informacji i komunikacji przez...

[FOTO] Klasa „B”: Liderzy bez zmian. Astar.czest.pl partnerem Laguny Mstów!

W niedzielę 30 września rozegrano 6 kolejkę w częstochowskich Klasach "B". W grupie pierwszej w ciekawym meczu rezerwy Gminy Kłomnice przegrały u siebie z Białą Gwiazdą Krasice. W II grupie z ostatniego miejsca odbiły się rezerwy MKS-u Myszków. W tym tygodniu nasz serwis został partnerem występującej w II grupie Laguny Mstów (grającej pod nazwą Warta II Mstów). Z naszym logiem na koszulkach zawodnicy wystąpili przeciwko drużynie Mała Panew Cynków.

Klasa „B” w niedzielę dokończenie trzeciej kolejki.

Dwa mecze w sobotę i reszta w niedzielę. Tak wygląda terminarz trzeciej kolejki częstochowskiej Klasy "B". W dwóch sobotnich spotkaniach (8 września) padło 13 goli ! Skutecznością popisali się zawodnicy grającego w grupie II KS Kotowice, ogrywając Grom Poczesna aż 10:1

Klasa „B” rozegrała drugą kolejkę spotkań

Po zeszłotygodniowym proteście częstochowskich sędziów, tym razem w całości udało się rozegrać drugą kolejkę spotkań w Klasach "B". Tym samym rozgrywki "Serie B" możemy uznać za rozpoczęte.

Kl.”B”: Start Soborzyce (gr.I) i Ajaks Częstochowa (gr.II) liderami przez zimową przerwę!

W Klasie "B" do rozegrania zostały już tylko mecze zaległe. Cześć zespołów może już rozpocząć zimową przerwę, którą w fotelach liderów spędzą Start Soborzyce (gr.I) oraz Ajaks Częstochowa (gr.II). Liderzy zakończyli jesienne granie zwycięstwami. Start wygrał z Polonią/Unią Widzów, a Ajaks z KS Kotowice.

„B”-klasowe (prawie) jesienne ostatki.

Gdyby nie zaległe mecze w gr.I częstochowskiej Klasy "B", które zostaną rozegrane 19 i 26 listopada niedzielnymi meczami zakończone zostałoby jesienne granie w tej klasie rozgrywkowej. Trzeba także przypomnieć, że w tym sezonie zespoły grają w systemie 3-rundowym i po zakończeniu rundy rewanżowej zostanie rozegrania runda trzecia wg terminarza ustalonego na podstawie zajętych lokat po 2-giej rundzie.

Klasa B” gr.II: 4-ry gole w zaległym meczu. Lider nie wykorzystał atutu własnego boiska.

We wtorkowy wieczór na boisku przy ulicy Starzyńskiego rozegrany został zaległy mecz (z 10-tej kolejki) o punkty w gr.II częstochowskiej Klasy "B". Kibice zobaczyli 4-ry gole.

Klasa „B”: dwa remisy po 0:0 to rzadkość w tej klasie, poza tym i...

W niedzielne wczesne popołudnie na 9-ciu boiskach rozegrana została przy ładnej pogodzie 11-ta seria spotkań o punkty w obu grupach częstochowskiej Klasy "B". Emocji i goli nie zabrało aczkolwiek w dwóch meczach bramkarze drużyn grających ze sobą zachowali czyste konta. Kibice goli nie zobaczyli.

„B”-klasowe emocje potrwają jeszcze do 19 listopada!

W niedzielę 5 listopada w obu grupach częstochowskiej Klasy "B" rozegrana zostanie kolejka nr 11. Za tydzień kolejka nr 12 zakończy jesienne zmagania aczkolwiek dodatkowo 19 listopada niektóre zespoły będą odrabiać zaległości z nierozegranej w całości kolejki nr 10. Sytuacja tak w gr.I jak i w gr.II przed zimową przerwą może być bardzo ciekawa.

W Klasie „B” 2-gą rundę rozpoczną w trudnych warunkach.

W częstochowskiej Klasie "B" w sezonie 2017/18 drużyny grają systemem 3-rundowym. W niedzielę 29 października rozpocznie się 2-runda (rozegrane zostaną 3 kolejki), która po zimowej przerwie potrwa od 18 marca do 22 kwietnia 2018 roku. Potem od 29 kwietnia według specjalnego terminarza (ułożonego wg zajętego miejsca po 2-ch rundach przez poszczególne drużyny) rozegrana zostanie 3-runda.