fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Wraca Amatorska Liga Piłki Nożnej!

- REKLAMA -
- Reklama -

Po pięciu miesiącach przerwy uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej wracają na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” przy ul. Limanowskiego. Drużyny czeka teraz pracowita wiosna bo zanim przystąpią do spotkań rewanżowych, rozegrać muszą zaległe spotkania z zawieszonej rundy jesiennej.
Przypominamy, że po rozegranych jesienią 2020 r. spotkaniach na czele tabeli ligowej plasują się Jagiellończycy, którzy nie stracili jak dotąd nawet punktu. Za nimi kolejno znajdują się: Perła, broniący tytułu ZC Michaś, AutoDar/Budmix i Exact Systems Klub 54 Jędryka. Kolejne drużyny mają już większą stratę do czołówki ale pamiętajmy, że do końca rozgrywek zostało sporo kolejek do rozegrania i dopiero po kilku pierwszych spotkaniach będziemy mogli powiedzieć coś więcej o dyspozycji każdej z drużyn.
Tradycyjnie wszystkim uczestnikom rozgrywek życzymy powodzenia, uniknięcia wszelkich
kontuzji i dobrej zabawy. Wszyscy życzą sobie na pewno aby rozgrywki udało się dokończyć bez przerw związanych z panującą w kraju i na świecie sytuacją. Ostateczną klasyfikację rozgrywek sezonu 2020/2021 poznamy w drugiej połowie czerwca.
Dostępny jest już terminarz uwzględniający dokończenie pierwszej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2020/2021 oraz formularz do ewentualnych zmian w składach, a także statystyki z rozegranych już spotkań.

Organizatorom i wszystkim zawodnikom życzymy Powodzenia!

Terminy najbliższych spotkań:
15.03
godz. 19.45 Amator/CNC – Perła (VIII kolejka)
godz. 21.00 Kozi i Przyjaciele – Jagiellończycy (VIII kolejka)
16.03
godz. 19.45 ZIB Koral Kłobuck – Auto-Dar/Budmix (II kolejka)
godz. 21.00 ZC Michaś - Exact Systems Klub 54 Jędryka
17.03
godz. 19.45 Marex - ZF Group
19.03
godz. 19.45 ZIB Koral Kłobuck – Jagiellończycy
godz. 21.00 Auto-Dar/Budmix - Kozi i Przyjaciele

Źródło: Marcin Mazik / mosir.pl

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -