fbpx
niedziela, 18 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Wracają rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej !!!

- REKLAMA -
- Reklama -

Ogłoszony w marcu w Polsce stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS CoV-2
spowodował zamknięcie wszystkich obiektów sportowo-rekreacyjnych w kraju i odwołanie
wszelkich imprez. Stopniowa poprawa sytuacji i bieżące znoszenie obostrzeń pozwala nam jednak wznowić rozgrywki częstochowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, przy założeniu skróconej rundy rewanżowej.
W porozumieniu z wszystkimi uczestnikami rozgrywek drużyny na podstawie klasyfikacji z rundy jesiennej podzielone zostały na dwie grupy – Grupa A walcząca o miejsca 1-6 i Grupa B rywalizująca o miejsca 7-12, w których rozegrane zostaną spotkania rewanżowe.
Przypominamy, że po rundzie jesiennej na czele tabeli ligowej (Grupa A) plasuje się ZC Michaś, który jesienią nie przegrał żadnego spotkania i pewnie kroczy po obronę mistrzowskiego tytułu zdobytego rok temu. Za nimi znajdują się: Jagiellończycy, debiutująca w rozgrywkach Perła, Koral Kłobuck i Exact Systems Klub 54 Jędryka. Grupę A uzupełnia jeszcze Team ZWD & Friends.
Wydaje się, że „cukiernicy” powinni obronić pozycję lidera rozgrywek do końca sezonu, jednak walka o pozostałe dwa miejsca na podium będzie na pewno bardzo ciekawa i emocjonująca. W Grupie B rywalizować będą: Grubasy, Marex, ZF Group, Auto-Dar/Budmix, Amator/CNC i Kozi z przyjaciółmi.
Tradycyjnie wszystkim uczestnikom rozgrywek życzymy powodzenia, uniknięcia wszelkich
kontuzji i dobrej zabawy. Ostateczną klasyfikację rozgrywek sezonu 2019/2020 poznamy w
pierwszej połowie lipca.
Na www.mosir.pl znajduje się terminarz rundy rewanżowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2019/2020, zaktualizowany regulamin rozgrywek, tabele ligowe uwzględniające podział na grupy oraz formularz do ewentualnych zmian w składach. Na naszej stornie w zakładce Amatorska Liga Piłki Nożnej znajdują się również aktualne statystyki rozgrywek. Tradycyjnie na stronie mosir.pl oraz astar.czest.pl publikować będziemy bieżące relacje z trwających rozgrywek.

Terminy najbliższych spotkań:
15.06
godz. 19.45 Perła - Koral Kłobuck
godz. 21.00 ZC Michaś - Team ZWD & Friends
16.06
godz. 19.45 Marex - Amator/CNC
godz. 21.00 Grubasy - Kozi i Przyjaciele
17.06
godz. 19.45 ZF Group Polska - Auto-Dar/Budmix
godz. 21.00 Jagiellończycy - Exact Systems Klub 54 Jędryka
19.06
godz. 19.45 Amator/CNC – Grubasy (V kolejka)
godz. 21.00 Perła - Team ZWD & Friends (V kolejka)

Do zobaczenia na boisku!

Źródło: mosir.pl / Marcin Mazik

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Fotorelacja z meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań 3:1

Raków Częstochowa :Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Czerwono-Niebiescy pokonali Lecha Poznań...
- Reklama -
- REKLAMA -