Z Elbląga wracamy z tarczą! Wygrywamy z Olimpią

Skra Częstochowa : Nasi piłkarze ani myślą się zatrzymać i zwolnić tempo. W sobotę Skra wygrała na wyjeździe 2:1 z Olimpią Elbląg i bardzo realnie przybliżyła się do baraży o pierwszą ligę. Bramki dla nas zdobyli Daniel Rumin i Rafał Brusiło. Tylko początek meczu należał do gospodarzy, którzy w pierwszych sześciu minutach stworzyli sobie dwie […]

Skra Częstochowa :

Nasi piłkarze ani myślą się zatrzymać i zwolnić tempo. W sobotę Skra wygrała na wyjeździe 2:1 z Olimpią Elbląg i bardzo realnie przybliżyła się do baraży o pierwszą ligę. Bramki dla nas zdobyli Daniel Rumin i Rafał Brusiło. Tylko początek meczu należał do gospodarzy, którzy w pierwszych sześciu minutach stworzyli sobie dwie groźne sytuacje. Nasi […]

Artykuł Z Elbląga wracamy z tarczą! Wygrywamy z Olimpią pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek