„Z podniesionymi głowami walczymy dalej” – trener Marek Gołębiewski po meczu w Ostródzie

Skra Częstochowa : W środę (14.04) nasi piłkarze doznali pierwszej wyjazdowej porażki na wiosnę przegrywając 1:2 z Sokołem w Ostródzie. Po wcześniejszej fenomenalnej serii zwycięstw, był to trzeci mecz z rzędu Skry bez wygranej. Jakie mogą być tego przyczyny? Kilka minut po meczu rozmawialiśmy z naszym szkoleniowcem. Niestety z Ostródy wracamy bez punktów. Można chyba […]

Skra Częstochowa :

W środę (14.04) nasi piłkarze doznali pierwszej wyjazdowej porażki na wiosnę przegrywając 1:2 z Sokołem w Ostródzie. Po wcześniejszej fenomenalnej serii zwycięstw, był to trzeci mecz z rzędu Skry bez wygranej. Jakie mogą być tego przyczyny? Kilka minut po meczu rozmawialiśmy z naszym szkoleniowcem. Niestety z Ostródy wracamy bez punktów. Można chyba powiedzieć, że z […]

Artykuł „Z podniesionymi głowami walczymy dalej” – trener Marek Gołębiewski po meczu w Ostródzie pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek