fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Zaufany człowiek Bogusława Leśnodorskiego w Rakowie!

- REKLAMA -
- Reklama -

Dominik Ebebenge został nowym doradcą zarządu Rakowa do spraw sportowych. We współpracy z Właścicielem Klubu, Zarządem, Trenerem i Działem Skautingu, będzie zajmował się m.in. udziałem w procesie pozyskiwania zawodników do pierwszego zespołu Rakowa, a także negocjacjami transferowymi i kontraktowymi.

– Jestem zadowolony z szansy, którą otrzymałem. Cieszy mnie myśl o współpracy z Rakowem, a w szczególności z Zarządem Klubu oraz Trenerem. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem w branży sportowej, dołożę cegiełkę do rozbudowy tego ciekawie rozwijającego się projektu – powiedział Dominik.

Dominik Ebebenge (z lewej) w Legii odpowiadał m.in. za negocjacje transferów. / foto: Mishka / Legionisci.com

Ebebenge w latach 2008 – 2016 pracował w Legii Warszawa. Od 2013 do 2016 roku był kierownikiem ds. rozwoju sportowego. Odpowiadał za negocjacje transferów, współtworzenie kadry pierwszego zespołu, poszerzanie kontaktów międzynarodowych i wzmacnianie znaczenia klubu na rynku transferowym. Odbył staże m.in. w Chelsea FC czy Juventusie Turyn. Negocjował transfery kupna i sprzedaży m.in. Vadisa Odjidja Ofoe, Aleksandara Prijovicia, Ondreja Dudy i Krystiana Bielika.

Źródło: rksrakow.pl / legionisci.com

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią SzczecinKonferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin. #NajlepszySezonWHistoriiSubskrybuj nasz kanał, by być...
- Reklama -
- REKLAMA -