[FOTO] Znicz Kłobuck przegrał z Unią Kalety! 32 kolejka Okręgówki za nami!

30

Znicz Kłobuck odniósł drugą porażkę w tym sezonie. Tym razem Unia Kalety pokonała lidera! / foto: Monika Musik

W dzień dziecka, tj. w sobotę 1 czerwca rozegrano 32 kolejkę Klasy Okręgowej „Football Factory”. Warta Kamieńskie Młyny przegrała z Piastem Przyrów 1:2 czym zdecydowanie zmniejszyła swoje szanse na utrzymanie w Klasie Okręgowej. W Kamyku Pogoń musiała uznać wyższość Stradomia, który pokonał gospodarzy 0:3. Gole padały dopiero po przerwie, pierwszego gola zdobył Dawid Nabiałek, a […]

W dzień dziecka, tj. w sobotę 1 czerwca rozegrano 32 kolejkę Klasy Okręgowej „Football Factory”.

Warta Kamieńskie Młyny przegrała z Piastem Przyrów 1:2 czym zdecydowanie zmniejszyła swoje szanse na utrzymanie w Klasie Okręgowej.

W Kamyku Pogoń musiała uznać wyższość Stradomia, który pokonał gospodarzy 0:3. Gole padały dopiero po przerwie, pierwszego gola zdobył Dawid Nabiałek, a następnie listę strzelców dwukrotnie wpisał się Daniel Przewieźlik.

Warta Mstów rozgromiła Spartę Lubliniec 7:1. Trzy gole dla Warty zdobył Kacper Tyras, dwa trafienia zaliczył Michał Kowalczyk, a po jednym dołożyli Andrzej Bogucki oraz Mateusz Kyzioł. Jedyne trafienie dla gości było autorstwa Szymona Perkowskiego.

W Woźnikach MLKS podzielił się punktami z Liswartą Krzepice. Po dwa gole w meczu zdobyli: dla gospodarzy Wiktor Najder, a dla gości Kacper Nagłowski. MLKS – Liswarta 2:2.

Amator Golce przegrał z Gminą Kłomnice 1:4. W 4 minucie gola dla gospodarzy zdobył Michał Wróblewski. Później strzelali już tylko goście. Dwa gole zdobył Tomasz Kowalczyk, po jednym dołożyli Andrzej Karmazin oraz Daniel Fidler.

Orzeł Psary/Babienica przegrał z Olimpią Truskolasy 1:5 i tym sposobem drużyny Orła nie zobaczymy w nowym sezonie na boiskach Okręgówki. Dla gospodarzy trafił Marcin Żmuda, dla gości dwa razy Dawid Wojtyra oraz po razie Cezary Tomziński, Marcin Zalewski oraz Mateusz Bal.

Orzeł Kiedrzyn pokonał Olimpię Huta Stara 1:0 i tym samym wydostał się z ostatniego miejsca w tabeli przeskakując rywali. Jedynego gola w meczu zdobył Łukasz Bartosik.

Lotnik Kościelec wygrał z wyżej notowanym rywalem – KS Panki 2:1. Gole dla Lotnika strzelali Krzysztof Małolepszy oraz Michał Gawron, a dla gości trafił Krzysztof Pietrzykowski.

Unia Kalety pokonała drużynę Znicza Kłobuck 1:0. W 25 minucie jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Mariusz Urbańczyk. Kibice mogli zobaczyć sporo sytuacji jednak w tym dniu bramkarze stawali na wysokości zadania.

Zobacz całą galerię zdjęć z tego meczu Zobacz aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne / laczynaspilka.pl / Monika Musik