Znicz Kłobuck się nie zatrzymuje. Już strzelili 50 goli w „okręgówce”!

klobuck

Lider tabeli Klasy Okręgowej „Football Factory” Znicz Kłobuck śrubuje rekord zwycięstw! Zawodnicy z Kłobucka pokonując na swoim boisku sąsiada zza miedzy Liswartę Krzepice zanotowali już 38 wygraną z rzędu!

W 23 minucie po dośrodkowaniu Krzysztofa Łazowskiego z prawego skrzydła najskuteczniejszy piłkarz Znicza Kamil Wojtyra, główkując z bliska, skutecznie zamknął akcję gospodarzy. W ten sposób 16 raz w tym sezonie wpisał się na listę strzelców i zapewnił swojej drużynie prowadzenie.

W 61 minucie Krzysztof Łazowski przeprowadził solową akcję lewą stroną boiska i dograł piłkę idealnie pod nogę wbiegającego w pole karne, świeżo wprowadzonego do gry, Konrada Skoczylasa, który w swoim pierwszym kontakcie z piłką, huknął z 12 metra pod poprzeczkę. 4 minuty później Krzysztof Łazowski do dwóch asyst dorzucił swojego gola, bo po rozegraniu kontry z Kamilem Wojtyrą wbiegł w pole karne, minął bramkarza i z 5 metra posłał piłkę do siatki obok stojącego na linii obrońcy gości.

Znicz Kłobuck – Liswarta Krzepice 3:0 (1:0) 1:0 – Wojtyra, 23 min (głową) 2:0 – Skoczylas, 61 min 3:0 – Łazowski, 65 min

ZNICZ: Stępień – Kasprzyk, Korczak, Sroka, Ciapa (64. Jabłko) – Kmieć, J. Juszczyk, Bielecki (69. Gadomski) – Łazowski (84. A. Mikołajczyk), Wolski (60. Skoczylas), Wojtyra.

LISWARTA: Pietrzak – Kajkowski, Nagłowski, J. Mikołajczyk – Kilan (78. T. Mikołajczyk), Płuciennik (46. Noga) Spaczyński, Szczepański, Troczka, Krakowiak – Kasprzak.

Zobacz wyniki sobotnich meczów 11 kolejki i aktualną tabelę częstcohowskiej Klasy Okręgowej Football Factory

Źródło: własne / Śląski Związek Piłki Nożnej / slzpn.katowice.pl / foto: fb.com/NowinyKlobuckie