Zwycięstwo w sparingu z drugoligowcem

Raków Częstochowa : W meczu sparingowym Czerwono-Niebiescy pokonali drugoligową Garbarnię Kraków 2:1 po golach Petra Schwarza i Wiktora Długosza. Obie bramki dla naszego zespołu padły w drugiej połowie. Pierwszego gola z rzutu karnego zdobył Petr Schwarz. Wynik spotkania ustalił Wiktor Długosz, lobując bramkarza gości.   W sparingu wystąpił od 55. minuty Jakub Budnicki na co […]

W meczu sparingowym Czerwono-Niebiescy pokonali drugoligową Garbarnię Kraków 2:1 po golach Petra Schwarza i Wiktora Długosza.

Obie bramki dla naszego zespołu padły w drugiej połowie. Pierwszego gola z rzutu karnego zdobył Petr Schwarz. Wynik spotkania ustalił Wiktor Długosz, lobując bramkarza gości.

W sparingu wystąpił od 55. minuty Jakub Budnicki na co dzień trenujący z drugim zespołem Rakowa. Mecz rozegrany został na stadionie w Żarkach.

Raków Częstochowa – Garbarnia Kraków 2:1 (0:1)Bramki: Schwarz (k), Długosz – Feliks

Raków: Pindroch – Mikołajewski (55. Budnicki), Niewulis, Schwarz, Wdowiak, Lederman, Papanikolaou (30. Kaczmarski), Malinowski, Tijanić (45. Papanikolaou), Długosz, Szelągowski