Sparing: grał spadkowicz z IV ligi z beniaminkiem IV ligi

13412-Sparing_gral_spadkowicz_z_IV_ligi_z_beniaminkiem_IV_ligi

We wtorkowy wieczór w Żarkach rozegrany został mecz sparingowy pomiędzy Zielonymi (spadkowicz z IV ligi), a świeżo upieczonym beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej drużyną KS Panki. Do przerwy był remis 1:1, a po zmianie stron gole strzelali już tylko goście.

Mecz sparingowyWtorek 19-07-2016 g. 19:00Zieloni Żarki – KS Panki 1:4 (1:1)

Zieloni Żarki : Stańczyk (45′ Samek)- Trepka (55′ Bialik) Podlejski Garcarz Będkowski (30′ Cupiał)- Bik, Frukacz, Konieczko ( 45′ Szykuła) Mańka (45′ Pilis) Brodziński (55 'Wiktorek), Gliński (55′ Szczepankiewicz)

KS Panki : Jakub Chrzan (br) – Patryk Kudła, Dawid Chrzęstek, Testowany 5, Przemek Ogłaza – Testowany 3, Paweł Wręczycki, Oskar Operacz, Bartosz Pławczyk, Tomasz Pasieka – Dariusz Załęcki

Ponadto grali : Damian Janoszka, Kamil Ciapa, Jakub Chrzęstek, Krystian Piechel, Jakub Młocek, Testowany 6 .