Klasa "A" gr. II - Terminarz

Sezon 2023/2024
REKLAMA
REKLAMA

Terminarz Klasa "A" gr. II

Wybierz kolejkę

1 kolejka
Saturday, 19-08-2023
Sunday, 20-08-2023
2 kolejka
Saturday, 26-08-2023
Sunday, 27-08-2023
3 kolejka
Saturday, 02-09-2023
Sunday, 03-09-2023
REKLAMA
4 kolejka
Saturday, 09-09-2023
Sunday, 10-09-2023
Tuesday, 12-09-2023
5 kolejka
Saturday, 16-09-2023
Sunday, 17-09-2023
6 kolejka
Saturday, 23-09-2023
7 kolejka
Saturday, 30-09-2023
Sunday, 01-10-2023
REKLAMA
8 kolejka
Saturday, 07-10-2023
9 kolejka
Saturday, 14-10-2023
Sunday, 15-10-2023
10 kolejka
Saturday, 21-10-2023
Sunday, 22-10-2023
11 kolejka
Saturday, 28-10-2023
Sunday, 29-10-2023
REKLAMA
12 kolejka
Saturday, 04-11-2023
13 kolejka
Saturday, 11-11-2023
Sunday, 12-11-2023
14 kolejka
Saturday, 23-03-2024
Sunday, 24-03-2024
15 kolejka
Saturday, 30-03-2024

13:00

Walkower. Zdekompletowanie zespołu Płomień Częstochowa w 33 minucie przy wyniku 0:7

15:00

Walkower. Na boisku 0:0.
REKLAMA
16 kolejka
Saturday, 06-04-2024
Sunday, 07-04-2024
17 kolejka
Saturday, 13-04-2024
18 kolejka
Saturday, 20-04-2024
Sunday, 21-04-2024
19 kolejka
Saturday, 27-04-2024
REKLAMA
20 kolejka
Tuesday, 30-04-2024
Saturday, 04-05-2024
21 kolejka
Saturday, 11-05-2024
Sunday, 12-05-2024
22 kolejka
Saturday, 18-05-2024
23 kolejka
Saturday, 25-05-2024
REKLAMA
24 kolejka
Saturday, 01-06-2024
25 kolejka
Saturday, 08-06-2024
Sunday, 09-06-2024
26 kolejka
Saturday, 15-06-2024