Koniec pucharowej przygody Victorii !

3604-Koniec_pucharowej_przygody_Victorii

Dogrywka rozstrzygnęła o awansie do finału PP

Dogrywka rozstrzygnęła o awansie do finału PP120 minut było potrzebnych do wyłonienia finalisty Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W regulaminowym czasie było 2:2, choć częstochowska Victoria 2 razy obejmowała prowadzenie. Końcówka dogrywki przyniosła spore emocje. Najpierw poprzeczka uratowała gości od utraty gola (po strzale głową Załuckiego), a później do pustej bramki nie trafił R.Stefański. Niewykorzystane sytuacje zemściły się okrutnie bo między 113, a 115 minutą goście zdobyli dwa gole i to oni zagrają w finale PP z Energetykiem ROW Rybnik.